Čajový porcelán

Čajová konvička Nuova Point 460ml

Čajová konvička Nuova Point 460ml

Porcelánová konvička na čaj Nuova Point o celkovém objemu 0,46 l

Vyrobená z kvalitního bílého porcelánu a jako stvořená nejen pro použití v moderních restauracích, ale i v běžné domácnosti či kanceláři, ve které dojde ocenění originální design a kvalitní zpracování prvotřídního porcelánu řady Nuova Point. Díky svému klasickému tvaru a praktičnosti je ideální konvičkou pro zátěžové provozy.

Italská společnost na výrobu porcelánových výrobků Nuova Point se od svého vzniku v roce 1979 stala jednou z předních společností věnujících se výrobě porcelánových šálků. Porcelárna Nuova Point vyváží většinu své výroby do více než 32 zemí světa. Nuova Point se zaměřuje na kvalitu materiálů, tvarů a použité technologie při výrobě a tím dosahuje naprosté dokonalosti jak tvarů, tak vlastností výsledného šálku.

Přesná výroba a velmi kvalitní materiály s mimořádnou péčí o detaily umožňují, aby se porcelán Nuova Point stal ideálním partnerem pro každého, kdo si rád vychutná lahodný šálek kávy.

Každý produkt je vyroben z tvrdého a čistého porcelánu, který je velmi odolný proti teplotním šokům a opotřebení a díky tomu mají výrobky dlouhou životnost. Každý výrobek je komplexně testován, aby vydržel používání i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Fotografie je informativní.

Naše cena s DPH:
199 Kč
Naše cena bez DPH:
164,46 Kč

Dostupnost:
Výprodej druhu