Výhodné sady

Danesi Gourmet set 3x1kg, zrnková káva

Danesi Gourmet set 3x1kg, zrnková káva

Římská legendární pražírna DANESI je u nás zastoupená svou vrcholnou gastronomickou  řadou.

Danesi Miscela Oro

Středně pražená směs ze srdce Itálie Danesi Miscela Oro se prezentuje jako silná intenzivní káva s výraznou cremou a příjemně nasládlou chutí. V chuti espressa ucítíte čokoládové aroma se silnými ovocnými tóny.  Danesi Oro je odolná směs pro jakékoliv použití. Styl a hrubost mletí dokáže velmi výrazně ovlivnit její typickou chuť římské kávy, nicméně podstata chutí a vůně vždy zůstane stejná. Káva má silné tělo a díký jemnému sladkému dozvuku považujeme kávu za jednu z nejlepších v naší nabídce.

Danesi Doppio

pravé italské espresso v čisté formě. Danesi Doppio je jednoduše vynikající. Tato káva má v Itálii takřka kultovní status a drží se na nejvyšších místech žebříčku hodnocení nejlepších italských káv.  Káva Danesi Doppio vás překvapí především svojí plnou a jednoznačnou chutí s nízkým obsahem kyselosti. Má dokonalou cremu, která na vašem esspresu vydrží překvapivě dlouho. Je jemná, sladká a vyvážená. Nedá se jí nic vytknout.

Danesi Classico

vybraná brazilská a africká zrna Arabica a odrudy Robusty vypěstované v horách východní Afriky.  Směs je vhodná především pro přípravu v automastických kávovarech.  Díky 20% podílu vysoce kvalitní kávy Robusta se ideálně hodí pro přípravu kávy s nádhernou hustou pěnou a plnou silnou chutí. Káva má intenzivní tělo, jemnou chuť s příjemnou dochutí. Danesi Classic slibuje vynikající zážitek z každého šálku kávy.

Naše cena s DPH:
1 899 Kč
Naše cena bez DPH:
1 651,30 Kč

Dostupnost:
Skladem