Danesi

Danesi Brasileiro Gran Bar - 1kg, zrnková káva

Danesi Brasileiro Gran Bar - 1kg, zrnková káva

Danesi Brasileiro Gran Bar je káva s výraznou cremou a příjemně nasládlou chutí. Tato silná a intenzivní káva má nádhernou a jemnou cremou. Danesi Brasileiro jako jedna z mála káv na trhu dokáže přežít řadu chyb, kterých se barista může nevědomky dopustit, vždy vytváří dokonalou cremu v podstatě na jakémkoliv přístroji. Jemnost mletí dokáže velmi výrazně ovlivnit její typickou chuť římské kávy, nicméně podstata chutí a vůně zůstane stejná.

 

Římskou společnost Danesi založil roku 1905 jeden z prvních průkopníků v oboru pražení kávy Alfredo Danesi. Nicméně nezůstal jen u pražení a prodeje kávy a založil několik kaváren s názvem Nencini e Danesi. Alfredo Danesi předal své znalosti a nadšení synovi Giovannimu, který propaguje značku dodnes.

Danesi Caffè představuje špičkovou kvalitu a tradici zpracování kávy. Již od svého počátku zdůrazňuje zachování kvality kávy a kulturu pití tradičního italského espressa po celém světě. Značka Danesi Caffé dosáhla v kávovém průmyslu téměř kultovního statusu. Díky její vysoké kvalitě a skvělé chuti se objevuje v časopisu Gurmet mezi nejlépe hodnocenými kávami světa.

Naše cena s DPH:
569 Kč
Naše cena bez DPH:
494,78 Kč

středně silná káva

perfektní pěna

střední obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

perfektní pro espresso

perfektní pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
Skladem