Jura

Filtrační patrona JURA CLARIS Pro Smart+

Filtrační patrona JURA CLARIS Pro Smart+

Filtr CLARIS odstraňuje z vody nežádoucí látky a chrání kávovar před vodním kamenem. Filtruje vždy jen potřebné množství vody. Komunikuje s kávovarem na základě čipu, vyměňuje se tak, až v případě skutečného opotřebení. Inteligentní filtr CLARIS zaručuje snadné a rychlé použití a perfektní vodu pro přípravu kávy.

Filtrační patrona CLARIS Pro SMART je určena pro kávovary JURA série WE

Kvalitní voda je rozhodující pro chuť připravované kávy, neboť káva je z 98% voda. Voda však obsahuje i chlór, často jsou v ní stopy těžkých kovů a jiných nežádoucích látek. Filtr CLARIS, umístěný přímo ve vodní nádržce, filtruje při každé přípravě pouze požadovanou porci vody. Ve vodní nádržce nikdy nezůstává stát předběžně filtrovaná voda. Filtr absorbuje škodlivé nežádoucí látky, zatímco důležité fluoridy zůstávají zachovány.

Během ohřívání vody dochází k usazování vodního kamene, který následně zpomaluje celý proces ohřevu a zvyšuje tak náklady na energii. Vodní kámen ale především nepříznivě ovlivňuje kvalitu samotné kávy. Větší množství uhličitanu vápenatého dodává nápoji nepříjemnou pachuť a přebíjí sílu aroma kávy.

Filtr CLARIS poskytuje optimální ochranu proti usazování vodního kamene. Pokud tedy používáte do Vašeho kávovaru filtry CLARIS.

Naše cena s DPH:
879 Kč
Naše cena bez DPH:
726,45 Kč

Dostupnost:
Skladem