Mletá káva

Hausbrandt Moka - 250g mletá káva

Hausbrandt Moka - 250g mletá káva

Káva Hausbrandt Moka je vakuově balená mletá káva. Oproti ostatním mletým kávám má poněkud hrubší mletí, tím pádem se dá bez problémů použít do pákových strojů i do Bialetti Moka Express.

Příznivci plechovkových mletých káv si příjdou na své. Hodí se pro přípravu espressa a její kvalita se může rovnat čerstvě mletým zrnkovým kávám. Káva Hausbrandt Moka má fantastickou vůni, plnost a silné tělo. V chuti je jemně sametová s dokonale vyváženou kyselinkou. Chcete-li si tuto kávu opradu vychutnat a objevit v ní všechny příchutě, připravte si ji bez mléka a cukru.

Druh Hausbrandt Moka několikrát měnil své logo, balení a dokonce i chuť, ale označení Moka si nese od počátku stejné.

Torrefazione Hausbrandt vznikla v roce 1892 v městě Terst. Svojí kvalitou a tradicí patří Hausbrandt mezi nejuznávanější pražírny kávy v Itálii, o tom vypovídá i označení Káva roku 2003 a 2004. Káva Hausbrandt při pražení vychází z tradice a sází na kvalitu.

Společnost Specialità Caffè Hausbrandt založil rakouský námořní důstojník, kapitán Hermannn Hausbrandt. Město Terst již tehdy patřilo k nejvýznamnějším evropským střediskům dovozu a zpracování kávy. Díky dokonalému distribučnímu systému získala společnost Hausbrandt pověst výrobce, který uskuteční dodávky rychle a včas.

V pražírně používali nejnovější technologie jako stroje na elektrický proud s patentovaným způsobem pohonu a následným chlazením pražící nádoby, tzv. Grevenbroich. Díky této technologii dojde k zachování delikátního aroma. Firma, jako jedna z prvních, své zboží balila a přepravovala v uzavřených kovových sudech.

Nerozlučné spojení mezi tradicí a moderní značkou Hausbrandt umocňuje i oficiální název společnosti S.p.A. Hausbrandt Trieste 1892, který respektuje ducha minulosti i místo, kde společnost započala slavné tažení světem.

Naše cena s DPH:
159 Kč
Naše cena bez DPH:
138,26 Kč

středně silná káva

lehká pěna

vyšší obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

velmi dobrá pro espresso

dobrá pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
Skladem