La Brasiliana Gourmet Set 3x1kg

Kód: 1449
zrnkova
1 597 Kč –9 %
La Brasiliana Gourmet Set 3x1kg
1 597 Kč –9 % 1 449 Kč / ks 1 260 Kč bez DPH
Skladem

Marfisa, Oro Blue a Extra jsou stabilní pilíře naší oblíbené rodinné pražírny z Ferrary. Svěží čokoládový nádech a rozmanitost používáných odrůd jsou hlavními znaky mistrů pražičů regionu Emilia-Romagna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Brasiliana Marfisa Ve velkém testu kávy časopisu Compass Gourmet Special Edition 2008 vyhodnotili kávu La Brasilina Marfisa jako nejlepší kávu s jednoznačně nejvyšším celkovým skóre. Klasické espresso se prezentuje  ovocně nasládlou chutí a bohatou cremou. Pražení směsi La Brasiliana Marfisa je pro místní mistry naprostou srdcovou záležitostí, velmi si tak vážíme možnosti tuto užásnou kávu dovážet také pro naše zákazníky.

                                                                                                                                                                                                   K výrobě směsi La Brasiliana Extra se používá 12 nejlepších odrůd kávových zrn ze Střední a Jižní Ameriky. Směs je namíchána v poměru 50% Arabica a 50% Robusta.

Směs Rosso Extra následovala po nejlepší směsi La Brasiliana Marfisa a svou kvalitou se jí vyrovnává. Optimální vlastnosti káva získává díky pomalému pražení v malých dávkách při konstantní teplotě v rotujícím bubnu. Po pražení jsou zrna zchlazena a namíchána ve výslednou směs. Tento postup je náročný, nicméně dáva kávě zvláštní jemnost a sytost chutí.

La Brasiliana oro Blue káva nádherně plné chuti s velmi pěknou cremou a středním obsahem kofeinu. Směs ze 70%  tvoří zrna Arabic a ze 30% zrna odrůd Robusty,

Směs tvoří pouze prvotřídní káva vybraná vytříděním všech popraskaných, nezralých či jiným způsobem poškozených bobů. V Itálii je dlouhodobě směs Oro Blue nejprodávanější kávou pražírny La Brasiliana. Káva s jemně kořeněnou vůní, plnou a elegantní chutí a lehce čokoládovým dozvukem. Vzhledem k podílu jedinečných káv Robusta jde o velmi mastnou směs, díky čemuž má káva úžasnou plnou chuť a cremu.

Doplňkové parametry

Kategorie: La Brasiliana
Hmotnost: 3 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 3
Intenzita: Silná
Obsah kofeinu: Střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Káva pražírny La Brasiliana v našem prodeji pochází přímo od výrobce. Naše společnost je přímým importér produktů La Brasiliana na český trh.

La Brasiliana vyniká díky vášnivému mistrovi Alessandro Govoni. Nejlepší italský pražič vybíral surovou kávu velice důsledně, lpěl na dodržení standardů. Běžně se stávalo, že káva nebyla k dostání i několik týdnů, než se podařilo najít vhodnou surovinu.

Pražírna La Brasiliana leží na okraji italské Ferrary. Velikostí se rozhodně nejedná o velkou pražírnu, ale svým významem mezi ně určitě patří. V současné době pražírnu vedou vnuci Giancarlo Govoni a Pierluigi Govoni. V roce 2017 prošla značka zásadní rekonstrukcí od změny loga až po nový systém vzdělávání v oblasti přípravy kávy. Ze značky La Brasiliana se stává jedna z nejúznavanějších italských pražíren.