Výhodné sady

La Brasiliana Gourmet Set 3x1kg

La Brasiliana Gourmet Set 3x1kg

Marfisa, Oro Blue a Extra jsou stabilní pilíře naší oblíbené rodinné pražírny z Ferrary. Svěží čokoládový nádech a rozmanitost používáných odrůd jsou hlavními znaky mistrů pražičů regionu Emilia-Romagna.

La Brasiliana Marfisa Ve velkém testu kávy časopisu Compass Gourmet Special Edition 2008 vyhodnotili kávu La Brasilina Marfisa jako nejlepší kávu s jednoznačně nejvyšším celkovým skóre. Klasické espresso se prezentuje  ovocně nasládlou chutí a bohatou cremou. Pražení směsi La Brasiliana Marfisa je pro místní mistry naprostou srdcovou záležitostí, velmi si tak vážíme možnosti tuto užásnou kávu dovážet také pro naše zákazníky.

                                                                                                                                                                                                   K výrobě směsi La Brasiliana Extra se používá 12 nejlepších odrůd kávových zrn ze Střední a Jižní Ameriky. Směs je namíchána v poměru 50% Arabica a 50% Robusta.

Směs Rosso Extra následovala po nejlepší směsi La Brasiliana Marfisa a svou kvalitou se jí vyrovnává. Optimální vlastnosti káva získává díky pomalému pražení v malých dávkách při konstantní teplotě v rotujícím bubnu. Po pražení jsou zrna zchlazena a namíchána ve výslednou směs. Tento postup je náročný, nicméně dáva kávě zvláštní jemnost a sytost chutí.

La Brasiliana oro Blue káva nádherně plné chuti s velmi pěknou cremou a středním obsahem kofeinu. Směs ze 70%  tvoří zrna Arabic a ze 30% zrna odrůd Robusty,

Směs tvoří pouze prvotřídní káva vybraná vytříděním všech popraskaných, nezralých či jiným způsobem poškozených bobů. V Itálii je dlouhodobě směs Oro Blue nejprodávanější kávou pražírny La Brasiliana. Káva s jemně kořeněnou vůní, plnou a elegantní chutí a lehce čokoládovým dozvukem. Vzhledem k podílu jedinečných káv Robusta jde o velmi mastnou směs, díky čemuž má káva úžasnou plnou chuť a cremu.

Naše cena s DPH:
1 449 Kč
Naše cena bez DPH:
1 260,00 Kč

Dostupnost:
Skladem