Segafredo

Segafredo Selezione Organica - 1kg, zrnková káva

Segafredo Selezione Organica - 1kg, zrnková káva

Káva Segafredo Selezione Organica potěší jemnou vůní čokolády a kakaa spojenou s chuťovými přízvuky ořechů, červeného ovoce a karamelu. Jedná se netradičně o výběrová směs Arabic (původem z Peru a Mexika) a podílu Robusty z Ugandy.

Tajemství originálu Italian Roast Blend je v harmonické souhře míchání, pražení a přípravy, které vytváří jedinečnou chuť s hrdým označením : Segafredo Zanetti, il vero espresso italiano. Nejlepší kávová zrna druhu Arabica jsou smíchána s malým podílem Robusta, jenž zajištuje vytvoření dostatečného množství kvalitní pěny.

Mezinárodní koncern Segafredo Zanetti založil pan Massimo Zanetti. Historie značky sahá do roku 1973, kdy vznikla první pražírna Zanetti v Boloni. V současné době má společnost Segafredo Zanetti 27 dceřiných distribučních společností nejen v Evropě, ale také v Jižní Americe, USA a Austrálii.

Do skupiny Segafredo Zanetti patří rovněž společnost La San Marco, přední italský výrobce espresso kávovarů. Dále společnosti patří brazilská Nossa Senhora da Guia Sociadade Exportadora de Cafe Ltda zabývající se pěstováním a prvotním zpracováním kávy, švýcarská společnost Cofiroasters S.A. obchodující se zelenou kávou a společnost Segafredo Espresso Worldwide spravující mezinárodní franšízový systém více než tisícovky kaváren Segafredo Espresso po celém světě.

U koncernu Segafredo Zanetti došlo k jedinečnému propojení všech fází, které ovlivňují kvalitu konečného produktu. Od pěstování na plantážích, přes zpracování, nákup a výběr kvalitních kávových směsí, až po pražení s využitím nejmodernějšího technologického zařízení.

 

Naše cena s DPH:
349 Kč
Naše cena bez DPH:
303,48 Kč

středně silná káva

velmi pěkná pěna

střední obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

dobrá pro espresso

velmi dobrá pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
Skladem