Tre Forze!

TRE FORZE! - 250g, zrnková káva

TRE FORZE! - 250g, zrnková káva

Exklusivní italská káva Tre forze! pochází z malé vesnice na úpatí sopky Etna. Jako jedna z posledních se tato káva praží na otevřeném ohni z přírodního olivového dřeva podle sicilské receptury.

Balení v měkkém obalu.

Stromy olivovníku rostou přímo na svahu sopky Etna. Dřevo samotné se před použitím k pražení kávy suší nejméně po dobu 12 měsíců. Láva, ze které olivovníky vyrůstají, dodává kořenům specifické látky obohacující dřevo o minerály. Olivové dřevo rozvíjí v upražené kávě jedinečnou vůni a chuť. Díky tomuto unikátnímu procesu a přímému kontaktu s plamenem dostávají kávové boby zvláštní a osobité aroma.

Kávy Tre Forze! obsahují nejlepší dostupné kávové boby druhů Arabica a Robusta z produkce drobných pěstitelů ve vysokých nadmořských výškách Peru, Costa Rica, Togo, Kamerunu a Brazílie. Poměr výsledné směsi je pak 95:5. Stejně jako většina prvotřídních káv, je i káva Tre Forze! složena z šesti různých druhů kávových bobů. Vzhledem k různým vlastnostem jednotlivých odrůd se boby praží zvlášť ještě před jejich smícháním v konečnou směs.

Káva Tre Forze! s hustou oříškově čokoládovou cremou zaujme především svým aroma, na které budete dlouho vzpomínat. Káva zanechá tak silný dojem, ke kterému se chcete vracet celý život.

Již od roku 2012 jsme výhradním partnerem značky TRE FORZE! v Česku a na Slovenku. Díky tomu Vám tak můžeme vždy garantovat stabilní kvalitu, originalitu a čerstvost všech prodávaných balení této exklusivní kávy.

Tre Forze! rozhodně patří k nejlepším kávám v naší nabídce.

 

Naše cena s DPH:
259 Kč
Naše cena bez DPH:
225,22 Kč

extra silná káva

dobrá pěna

vyšší obsah kofeinu

velmi dobrá pro kávové automaty

dobrá pro espresso

velmi dobrá pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
SklademAlternativní zboží


Galerie