Filtrace a čištění

Změkčovač vody Manual 8L

Změkčovač vody Manual 8L

Změkčovače vody Manual 8lt jsou konstruovány s ohledem na maximální výkon, odolnost a trvanlivost v zátěžových provozech a jsou oblíbeny pro jejich snadnou údržbu.

Pro výrobu se používají díly vysoké kvality, které zaručují dlouhou životnost a bezproblémovou údržbu. Změkčovače Manual 8lt mají jednoduché technické řešení s vysokou účinností.

Změkčovač se připojuje k vodovodnímu rozvodu pomocí tlakových hadic se šroubením 3/4“. Na vyústění ze zdi musí být namontován volně přístupný uzavírací ventil. Pokud je z technologických důvodú velká vzdálenost zařízení od uzávěru vody, doporučujeme namontovat k zařízení stop ventil vody.

Pro snadnou obsluhu při regeneraci je vhodné vložit hadičku výstupu proplachu přímo do odpadu. Pokud tato podmínka nemůže být splněna, je nutné dbát na to, aby odpad nebyl výše než 1 m od podlahy a ne dále než 3 metry od změkčovače.

Zařízení určené ke změkčení pitné vody, regenerace je provaděna manuálně. Pro jeden cyklus regenerace náplně je třeba 1kg soli. Celkový objem změkčovače vody je 8 litrů, objem náplně 6 litrů.

 

 

Naše cena s DPH:
1 999 Kč
Naše cena bez DPH:
1 652,07 Kč

Dostupnost:
Výprodej druhu