AeroPress Aerobie

Kód: 1722
649 Kč / ks 536,36 Kč bez DPH
Není skladem

Bez Aeropressu se neobejde žádný správný kávový fajnšmekr. Aeropress Aerobie vám totiž umožní přípravu vysoce kvalitní kávy kdykoliv a kdekoliv. Ruční kávovar Aeropress je prakticky nerozbitný, nenáročný na údržbu a k tomu ještě navíc levný. Připravíte si v něm filtrovanou kávu pomocí vzduchu přes malý papírový filtr.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

eropress Aerobie je vyrobený z polykarbonátu, pyšní se tím, že je prakticky nerozbitný, lehký, nenáročný na údržbu a k tomu všemu ještě levný. Oblíbili si ho zejména kávoví fajnšmekři, kteří si ani na cestách nechtějí odpustit kvalitní kávu. Díky aeropressu si můžete připravit filtrovanou kávu pomocí vzduchu přes malý papírový filtr.

Během méně než minuty si můžete v Aeropressu připravit jeden až tři šálky kávy. Ruční kávovar Aeropress se skládá z osmi hlavních částí, jde o píst, komoru, těsnění, filtr víčko, nálevku, držák na filtr, odměrku a míchadlo. Aeropress je vhodná metoda pro přípravu těch nejlepších káv, protože během ní máte pod kontrolou všechny kroky. Důležité je kávu umlít těsně před přípravou na správnou hrubost. Pro přípravu kávy v Aeropressu by káva měla být jen o něco méně jemná než sůl, jde tedy o střední hrubost mletí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: