BODUM CHAMBORD 0,08L

Kód: 349
699 Kč / ks 624,11 Kč bez DPH
Není skladem

Malý ruční šlehač mléčné pěny pro zpracování 80ml smetany. Tělo vyrobeno z boro-silikátového skla, nerezového uzávěru a kvalitního termoplastu.

Ideální pro ruční výrobu lahodné, krémové, mléčné pěny k přípravě cappuccina. Možné běžně mýt v myčce na nádobí. Odolný proti poškrábání. Nerezové lesklé víčko.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dánská společnost Bodum se už více než 50 let zabývá tím, jak přípravu kávy a čaje co nejvíce usnadnit, zpříjemnit a nabídnout vám jednoduše krásné, egonomické a funkční pomůcky s detaily promyšlenými k dokonalosti. Peter Bodum, zakladatel společnosti, razil názor, že: „krásný design nemusí být drahý“, a ani v dnešní době nepozbylo toto motto na aktuálnosti. Bodum je již desetiletí lídrem v segmentu pomůcek pro přípravu kávy a čaje, ale své aktivity rozšířil i do oblasti přípravy pokrmů a stolování. Designové zásady Bodum jsou nadčasové a reflektují požadavky zákazníků.

Funkčnost, originalita, design, kvalitní materiály a vysoké standardy výroby – to je tajemství produktů Bodum, které vyhrály už mnoho ocenění za design a funkčnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: