Caffe Del Doge

Caffé del Doge gourmet set 3x1kg

Caffé del Doge gourmet set 3x1kg

Benátská káva ve výhodném setu 3 baleních ikonických směsí od Caffé del Doge.

Caffé del Doge Rosso

Jemná benátská Rosso od Caffè del Doge nabízí velkolepou vůni a nízkou kyselost a intenzivní chutový zážitek. Káva je namíchána ze 4 druhů 100% Arabic kávových zrn z Brazílie, Kolumbie, Guatemaly a Indie.  Tyto čtyři druhy se praží zvlášť a pak se mísí ve „studené směsi“, přesně tak jak určuje starobylá benátské tradice. Všechny použité odrůdy jsou přímo a výhradně pěstovány pro směs Caffè del Doge Rosso. Tyto čtyři druhy kávy jsou pak spojeny se jménem plantáže nebo individuálním pěstitelem, čímž se zachová autentičnost a kvalita jejich původu.

Caffè espresso Doge Nero

směs složená ze dvou odrůd – praná Arabica z horských oblastí Kuby a praná Robusta z plantáží Taneerullah v indické Karnataktě. Obě odrůdy jsou výhradně dovážené pro Caffè del Doge Nerro.

Jednotlivé druhy v pražírně pečlivě proberou kvůli rovnoměrné velikosti zrna a poté společně vypraží, čímž se dosáhne rovnoměrného aroma a vyvážení jejich vzájemných vlastností. Kombinace zrn Robusta a Arabica zajišťuje jedinečnou stabilitu v chuti i vůni. Káva má jemnou kakaovou chuť bez hořkosti.

Již od počátku se tato směs praží dle benátské tradice, jejímž cílem káva s vyváženou a plnou chutí, dokonalou hnědou barvou zrna středního pražení. Směs se ideálně hodí pro přípravu nápojů s mlékem. Má bohaté aroma a je bez hořkých tónů. Brazilská zrna Arabica dávají kávě kakaovou chuť, indická a africká Robusta zajistí dlouhotrvající cremu. Po vypití zanechává káva intenzivní dojem, je harmonicky silná i jemná zároveň.

Caffé del Doge Gourmet

Jemně pražená kávová zrna Arabica pro Caffè Rialto Grand Gourmet pocházejí z Brazílie, Indie a Kolumbie.  Benátská káva se obvykle podává s cukrem, ale také může být podávána s mlékem. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně silnou kávu, která je obvykle vařena na základě espresso kávy, může být také použita jako základ pro další kávové nápoje, jako je například cappuccino.  Klasická benátská káva také známá jako káva ve stylu Caffè Florian nebo Caffè del Doge. Tento druh kávy je obvykle připravován pomocí tradičního moka konvičky (Moka Pot)

Naše cena s DPH:
1 419 Kč
Naše cena bez DPH:
1 233,91 Kč

Dostupnost:
Skladem