Costadoro Arabica - 250g, mletá káva

Kód: 663
mleta
179 Kč / ks 155,65 Kč bez DPH
Není skladem

Je velmi návyková káva se specifickou chutí přímo stvořená pro zvláštní události. Mezi italskými kávami, patří k těm nejkvalitnějším. Díky své kvalitě si tato káva získává i velice vlivné a důležité odběratele. Tento produkt je vakuově baleny s datem spotřeby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Káva Costadoro Master Club se praží a míchá z 8 druhů speciálně vybraných káv Arabica pocházejících ze Střední Ameriky (Guatemaly, Costa Ricy, Salvadoru a Brazílie) a má malou příměs kávy z východní Afriky (Keni). Směs zaručuje výtečný zážitek při přípravě espressa. Costadoro Caffe připravuje tuto směs kávy za nejpřísnějšího dohledu na kvalitu kávy zelené až po její pražení a balení.

Torrefazione Costadoro Caffe používá pouze zrna z nejlepších vysokohorských kávových plantáží Střední a Jižní Ameriky. Aby došlo ke spojení nejlepších vlastností jednotlivých kávových zrn, je každá odrůda pražena v malých dávkách zvlášť, při rovnoměrné teplotě a v rotujícím bubnu. Po vypražení a zchlazení se mísí jednotlivé druhy ve výslednou směs. Tento proces zajišťuje optimalizaci chutí, plnost, nízkou kyselost a dlouhotrvající chuť.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 0.25 kg
Typ kávy: Mletá
Hmotnost: 0.25
Intenzita: Jemná
Obsah kofeinu: Velmi nízký

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Costadoro Caffe jednoduše milujeme. Tradiční postup pražení a zrna z nejlepších vysokohorských kávových plantáží Střední a Jižní Ameriky. Aby došlo ke spojení nejlepších vlastností jednotlivých kávových zrn, je každá odrůda pražena v malých dávkách zvlášť, při rovnoměrné teplotě a v rotujícím bubnu. Po vypražení a zchlazení se mísí jednotlivé druhy ve výslednou směs. Tento proces zajišťuje optimalizaci chutí, plnost, nízkou kyselost a dlouhotrvající chuť.