Cukr New York Caffé 200ks

Kód: 1416
199 Kč / ks 173,04 Kč bez DPH
Skladem

Cukr bílý, originální balení pražírny Torrefazione TNY S.p.A. 5g x 200ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh společnosti New York S.p.A. začíná v třicátých letech v střední Itálii, konkrétně v městečku Montecatini Terme, které je perlou toskánského lázeňství. Tehdy pan Ugo Incerpi, majitel kavárny New York, zakoupil první stroj na pražení kávy, aby mohl nabízet pro vybranou klientelu, která přišla na lázeňskou léčbu, čerstvou kávu. Jeho káva byla tak dobrá, že se její pověst začala rychle šířit a o víkendech lidé cestovali až z Florencie na šálek jeho lahodné kávy.

Od poloviny třicátých let se na obalu kávy objevila černá žena jako punc Caffè New York. Toto logo zůstalo až dodnes, kdy připomíná stále rodinnou tradici. V poválečném období se ujal podniku syn, pan Oscar Onori a pražírna s kavárnou zažila velký rozvoj a začala konkurovat velkým pražírnám po celém Toskánsku a Itálii. Dnes je z pražírny moderní továrna, již mnoho let sídlí v malebném městečku Pistoia, ale stále tu však převládá rodinný duch a princip pražení, kdy jednu várku přebírá, praží a balí jeden odpovědný člověk. Již přes osmdesát let tvoříme naším pražením klasickou chuť toskánské kávy.

Káva Caffe New York byla oceněna magazínem Gourmet v roce 2002 jako vítěz testu o nejlepší kávu světa. Tato káva reprezentuje exkluzivní výběr nejlepších středoamerických a afrických káv s podílem vysoce ceněné kávy Jamaica Blue Mountains. Vyjímečná a velmi povzbuzující směs zastupuje dnes již tradiční chuť Toskánska. Tradiční postup pražení a individuální přístup dává kávě nezapomenutelnou chuť a sílu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: