Diemme Caffe

Diemme Bar Prestigio - 1kg, zrnková káva

Diemme Bar Prestigio - 1kg, zrnková káva

Blíží se 100 leté výročí od založení pražírny a mistři pražici stíle vylepšují původní receptury. Chut smesi Prestigio zapůsobí intenzivním přitom velmi ladným dojmem, ve vůni nápoje cítíte luční květiny, vanilkové aroma a nádech kakaa. Malé procento vynikající odrůdy Robusta zaručuje trvalou a pevnou cremu, aniž by byla ohrožena její jemnost.

Vhodná pro lungo nebo cappucccino.

 

Cílem pražení kávy jsou optimální vlastnosti kávy a maximální využití každé složky. Tohoto cíle dosahují v Diemme pomalým pražením v rotujícím bubnu při konstantní teplotě. Každou složku směsí praží samostatně po malých dávkách. Postup je mnohem náročnější než běžné pražení v rotačních bubnech při vysoké teplotě.

Společnost Diemme sídlí ve městě Padova v severní Itálii. Kávu značky Diemme najdete jen v těch nejlepších italských kavarnách a restauracích, například v Benátkách, Římě, Florencii a Miláně. Říká se jí káva znalců a nenajdete ji v žádném supermarketu.

Firma existuje od roku 1927 v městě Padova. Zakladatelé, Romeo Dubbini a Mario Malagoli, vášnivě obdivovali kávu a rozhodli se věnovat jejímu pražení. Zpočátku se firma jmenovala DM Caffè (Dubbini a Malagoli), později byla přejmenována na Caffè Diemme. Již přes osmdesát let znamená káva Diemme jistotu úžasné chuti, kvality všem milovníkům kávy v Itálii i v zahraničí. Uspokojí vaše smysly a povzbudí v každou denní dobu.

Naše cena s DPH:
599 Kč
Naše cena bez DPH:
520,87 Kč

středně silná káva

perfektní pěna

střední obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

velmi dobrá pro espresso

perfektní pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

perfektní jako ranní káva

Dostupnost:
Skladem