Diemme Caffe

Diemme gourmet set 3x1kg zrnková káva

Diemme gourmet set 3x1kg zrnková káva

Balíček kompletní produkce legendární pražírny Diemme Caffé ve zvýhodněném setu, představuje to nejlepší z rukou mistrů pražíčů z Padovy.

 

- Směs Diemme Caffè Aromatica má 75% podíl kávy Arabica a 25% podíl Robusty. Nejlepší kávová zrna pocházejí ze Střední Ameriky (z oblasti mezi Kolumbií a Kostarikou), A­friky a Indie. Výsledná káva je velmi aromatická s příjemnou ušlechtilou chutí a velmi jemnou kyselinkou. Na této kávě zaujme výrazná, krásně hnědá a dlouhotrvající crema.

- Caffè Diemme Oro je středně silná káva složená ze 100% kávy Arabica. Pro výrobu se použijí jen ty nejlepší a nejkvalitnější odrůdy. Jemně voní po kakau a chutná po sladké čokoládě. Chuť a vůně vydrží dlouho stejně jako krémová pěna. Uspokojí vaše smysly a povzbudí v každou denní dobu.

- Chut´ směsi Prestigio zapůsobí intenzivním přitom velmi ladným dojmem, ve vůni nápoje cítíte luční květiny, vanilkové aroma a nádech kakaa. Malé procento vynikající odrůdy Robusta zaručuje trvalou a pevnou cremu, aniž by byla ohrožena její jemnost. Vhodná je především pro lungo nebo cappucccino.

Cílem pražení kávy jsou optimální vlastnosti kávy a maximální využití každé složky. Tohoto cíle dosahují v Diemme pomalým pražením v rotujícím bubnu při konstantní teplotě. Každou složku směsí praží samostatně po malých dávkách. Postup je mnohem náročnější než běžné pražení v rotačních bubnech při vysoké teplotě.

Společnost Diemme sídlí ve městě Padova v severní Itálii. Kávu značky Diemme najdete jen v těch nejlepších italských kavarnách a restauracích, například v Benátkách, Římě, Florencii a Miláně. Říká se jí káva znalců a nenajdete ji v žádném supermarketu.

Firma existuje od roku 1927 v městě Padova. Zakladatelé, Romeo Dubbini a Mario Malagoli, vášnivě obdivovali kávu a rozhodli se věnovat jejímu pražení. Zpočátku se firma jmenovala DM Caffè (Dubbini a Malagoli), později byla přejmenována na Caffè Diemme. Již přes osmdesát let znamená káva Diemme jistotu úžasné chuti, kvality všem milovníkům kávy v Itálii i v zahraničí. Uspokojí vaše smysly a povzbudí v každou denní dobu.

Naše cena s DPH:
1 499 Kč
Naše cena bez DPH:
1 303,48 Kč

Dostupnost:
Skladem