Jak mohu zaplatit

Dobírka

Nejpoužívanější způsob platby je klasická dobírka. Za zboží platíte až při převzetí zboží kurýrovi DPD. Dobírku lze při převzetí uhradit také platební kartou.

Bankovní převod

Po obdržení Vaší objednávky Vám automaticky odešleme číslo našeho bankovního účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet.

Je důležité uvést správný variabilní symbol, tak abychom platbu správně a rychle přiřadili k Vaší objednávce. Nejpozději druhý pracovní den po obdržení částky na náš bankovní účet k Vám zboží zvolenou přepravou odešleme.

Hotově (osobní odběr)

Platba v hotovosti je možná při osobním osobní odběru na naší prodejne nebo při zvolení našeho rozvozu po Brně a okolí.  V případě osobního odběru si zboží můžete přímo zakoupit na naší prodejně v Brně na ulici Škrobárenská 4. Platit na prodejně lze také platební kartou.

V případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro vás zarezervováno a poté si jej můžete vyzvednout.

Podle zákona o evidenci tržeb  je prodávající povinen vystavit  kupujícímu účtenku. Zároveň je  povinen zaevidovat přijatou tržbu  u správce daně online; v případě  technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.