Kapsle pro Nespresso PELLINI Supremo

Kód: 1469
kapsle velkoobchodna cena
99 Kč / ks 88,39 Kč bez DPH
Skladem

Pellini Caffè již několik let vyrabí pro nejrošířenější systém kávových kapslí exkluzivní řadu Pellini Luxury Coffee – Nespresso.

Kapsle velmi zdařile navazují na sortiment exkluzivních italských káv Pellini. Primární směs Pellini TOP doplnují druhy Magnifico, Armonioso, Supremo a nechybí ani bezkofeinová varianta.

Jak název napovídá, kapsle pasují do kávovarů Nespresso.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pellini Supremo je mimořádně intenzivní káva husté konzistence. Lehkou hořkost kávy s tóny pepře vyvažuje plné a krémové tělo s čokoládovou dochutí. Neobvyklou kombinaci brazilských a guatemalských odrůd doplňuje výběrová Arabica z Hondurasu. Každá složka směsi se praží zvlášť.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pellini Nespresso
Typ kávy: Kapsle
Intenzita: Silná
Obsah kofeinu: Vyšší

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Po mnohaletém vývoji představuje Pellini Caffé zcela nové kapsle plně kompatibilní se systémem Nespresso. Unikální kapsle Pellini prezentují zcela nový pohled na domácí přípravu kávy s maximalním důrazem na ekologii a udržitelnost. Cílem vývoje pod dozorem Pellini Caffé byla 100% recyklovatelnost produktu.

Současná kapsle s obsahem 5g kávové směsi je nyní jako jedna z mála na trhu plně kompostovatelná bez nutnosti zatěžovat recyklační řetězec dalším zpětným odběrem.

Samozřejmostí zůstává absolutní kontrola špičkové kvality všech nabízených směsí Pellini Caffé.