Kapsle pro Nespresso PELLINI TOP 100% Arabica 120ks

Kód: 1680
kapsle
899 Kč / ks 802,68 Kč bez DPH
Není skladem

Cenově výhodné balení nejoblíbenějších kapslí Pellini určených pro systém Nespresso. Balení obsahuje celkem 120 kapslí Pellini TOP 100% Arabica.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pellini Caffè S.p.A. představilo v roce 2016 exkluzivní řadu kapslí Pellini Luxury Coffee pro systém Nespresso. Kapsle pro Nespresso tak nyní zdařile kopírují sortiment exkluzivních italských káv Pellini. Vrcholná směs Pellini TOP 100% Arabica je tradičně doplněná pětí dalšími druhy, nechybí samozřejmě ani bezkofeinová varianta.

 Cenově výhodné balení nejoblíbenějších kapslí Pellini určených pro systém Nespresso. Balení obsahuje celkem 120 kapslí Pellini TOP 100% Arabica.

Plně kompostovatelné kapsle kompatibilní se systémem Nespresso.

Směs vyráběná z vysokohorských zrn kávy Arabica. Jemným pražením získává směs harmonickou a lahodnou chuť. Směs Pellini Top patří do kategorie nejkvalitnějších káv. Vyznačuje se také nízkým obsahem kofeinu, který je garantován do 1,7 %.

Cena za jednu kapsli Pellini TOP 100% je 7,9 Kč

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pellini Nespresso
Typ kávy: Kapsle
Intenzita: Silná
Obsah kofeinu: Střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Po mnohaletém vývoji představuje Pellini Caffé zcela nové kapsle plně kompatibilní se systémem Nespresso. Unikální kapsle Pellini prezentují zcela nový pohled na domácí přípravu kávy s maximalním důrazem na ekologii a udržitelnost. Cílem vývoje pod dozorem Pellini Caffé byla 100% recyklovatelnost produktu.

Současná kapsle s obsahem 5g kávové směsi je nyní jako jedna z mála na trhu plně kompostovatelná bez nutnosti zatěžovat recyklační řetězec dalším zpětným odběrem.

Samozřejmostí zůstává absolutní kontrola špičkové kvality všech nabízených směsí Pellini Caffé.