Baristické vybavení

Konvice Hario Buono 1l

Konvice Hario Buono 1l

Připravte si opravdu dokonalou kávu v porcelánovém filtru V60. Pomůže vám s tím stylová a efektivní konvička V60 Buono, která umožňuje maximální přesnost při nalévání horké vody. Konvičku nabízíme ve dvou velikostech - 1 l a 1,2 l.

 

Doveďte nejen domácí přípravu filtrované kávy k dokonalosti. Konvice Hario Buono byla speciálně navržena pro zalévání kávy v porcelánovém filtru V60. Díky dlouhé a úzké trubici můžete nalévat horkou vodu s co největší přesností, a docílit tak výjimečně lahodné chuti výsledné kávy. 

Jednoduchá příprava a výjimečná chuť kávy

Konvička V60 Buono patří k dalším precizně zpracovaným výrobkům společnosti Hario, která je lídrem v oblasti příslušenství k filtrované kávě. Vodu v konvici můžete ohřát přímo na keramickém nebo indukčním vařiči. I malý rozdíl v teplotě vody nebo způsobu nalévání dokáže změnit chuť vaší kávy. Pokud chcete, aby nápoj z porcelánového filtru V60 chutnal podle vašich představ, pořiďte si elegantní konvičku V60 Buono a povyšte svůj kávový rituál na novou úroveň. Konvičky nabízíme ve dvou variantách - 1 l a 1,2 l.

 

Naše cena s DPH:
999 Kč
Naše cena bez DPH:
825,62 Kč

Dostupnost:
Skladem