Lavazza

Lavazza Blue Espresso Crema Dolce 100ks

Lavazza Blue Espresso Crema Dolce 100ks

Směs 100% kávy Arabica má intenzivní a výrazné aroma s trvalou sametovou pěnou. Jedna kapsle obsahuje 9g kvalitní kávové směsi. Kapsle se hodí pro přípravu dvou šálku kávy současně.

Nový design stále stejná skvělá crema!

Více než stoletá vášeň pro kávu dala vzniknout špičkovému systému Lavazza Blue, který nabízí lidem opravdu jednoduché i dokonalé espresso zároveň. Kapslový systém oceníte především v kanceláři, ale perfektně se hodí i domů. Lavazza BLUE – Best Lavazza Espresso – je exkluzivní systém skládající se z kávovaru a kapsle. Nahradí i dokonalé barové espresso.

Značka Lavazza patří do kávové kultury již více než 100 let. Společnost vlastní a spravuje rodina Lavazza. Historie kávy Lavazza začíná v roce 1894, kdy Luigi Lavazza koupil malý koloniál v Paissa Olivero, staré části Turína, a založil tam vlastní obchod. Malý koloniál se stal startovacím bodem dnešní obrovské společnosti Lavazza. Vlastní pražírnu Lavazza založil v následujícínm roce po otevření krámku s koloniálním zbožím, v roce 1895. Obchod nevydělával více než 1 300 lir týdně a prodávalo se v něm prakticky cokoliv. Zboží doručovali až domů a občas se obchod proměnil i v hospodu. Tehdy Luigi Lavazza upražil svoji první kávu a ihned požádal o zaplacení autorských práv na celý proces výroby kávy.

Dnes je Lavazza lídrem na kávovém trhu v Itálii. Představuje téměř 45% podíl na celkovém kávovém trhu a 75% podíl celkové spotřeby v domácnostech. Lavazza používá vlastní expertízy k selekci zrn nejvyšší kvality z více než 25 zemí produkujících kávu ve Střední a Jižní Americe, v Africe a Asii.

Naše cena s DPH:
599 Kč
Naše cena bez DPH:
520,87 Kč

středně silná káva

perfektní pěna

střední obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

perfektní pro espresso

dobrá pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
Skladem