Lavazza Espresso Italiano Classico - 1kg, zrnková káva

Kód: 1601
zrnkova velkoobchodna cena
389 Kč / ks 347,32 Kč bez DPH
Skladem

Středně pražená káva 100% Arabica nejvyšší kvality s jemnou chutí a svůdným a lehce rozpoznatelným aroma. Tato káva je vhodná pro všechny přípravy kávy, včetně filtrované kávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Středně pražená káva 100% Arabica nejvyšší kvality s jemnou chutí a svůdným a lehce rozpoznatelným aroma. Tato káva je vhodná pro všechny přípravy kávy, včetně filtrované kávy.

Když se kávová zrna praží, jejich chuť, aroma a barva se mění v závislosti na době a teplotě pražení. Středně pražená káva má obvykle střední intenzitu a vyváženou chuť a aroma, což z ní dělá oblíbenou volbu pro mnoho kávových nápojů.

Káva 100% Arabica znamená, že se používají pouze zrna z kávovníku Arabica, který se považuje za kvalitnější druh kávy než kávovník Robusta. Arabica má jemnější a složitější chuťový profil než Robusta, což ji činí oblíbenou volbou pro kvalitní kávu.

Celkově je středně pražená káva 100% Arabica  vynikající volbou pro ty, kteří hledají kávu s vyváženou chutí a aroma a s možností přípravy v různých formách, včetně filtrované kávy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lavazza
Hmotnost: 1 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 1
Intenzita: Silná
Obsah kofeinu: Nízký

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie této prvotřídní kávy se začala psát už v roce 1894, kdy turínský obchodník Luigi Lavazza koupil malý koloniál ve staré části města. Netrvalo dlouho a v obyčejném obchodu s potravinami začal Luigi brzo pražit vlastní kávu.

Představil naprosto unikátní a zcela novou chuť, ve které se míchají zrnka různého druhu a původu. Od Brazílie, Kolumbie, přes Guatemalu, Costa Ricu, Honduras, Ugandu, Indonésii, Vietnam a Mexiko. Lavazza dováží kávová zrna z celého světa, přičemž klade důraz na udržitelné zemědělství a kontroluje jak kvalitu kávy, tak životní prostředí a pracovní podmínky tamních komunit.

Kávu Lavazza nakupujeme již deset let od oficiálního distributora pro Česko a díku této spolupráci, můžeme našim zákazníkům garantovat nejen originalitu všech produktů, ale také stabilní dostupnost nabízených druhů.