Lavazza Tierra! Selection - 1kg, zrnková káva

Kód: 49
zrnkova velkoobchodna cena
599 Kč –31 %
Lavazza Tierra! Selection - 1kg, zrnková káva
599 Kč –31 % 409 Kč / ks 365,18 Kč bez DPH
Skladem

Excelentní a výrazná 100% Arabica s dokonalým aroma a nižším obsahem kofeinu. Lavazza Tierra je program čerpající ze zkušeností pěstitelů excelentního druhu kávy Arabica.

Způsob pražení vzduchem zajišťuje perfektní stejnoměrně propražená zrna kávy bez jakéhokoliv poškození. Plně automatický balící systém Lavazza využívá vlastní navrhované a vyráběné materiály pro zajištění kvality a čerstvosti kávy. Systém přepraví zrna z místa pražení do místa balení během 10 sekund.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co znamená pokud je káva označena jako Fair trade? - Lavazza se aktivně zapojuje do programů spravedlivého obchodu (Fair Trade), aby zajistila, že kávoví farmáři dostávají spravedlivou cenu za svou práci a podporuje udržitelnou produkci kávy. Tento systém umožňuje farmářům a pracovníkům v kávovém průmyslu získat lepší podmínky, jako je například spravedlivá mzda, přístup ke zdravotní péči a vzdělání, a chrání je před nekalými obchodními praktikami. Lavazza se tak snaží přispět k podpoře sociální spravedlnosti a udržitelného rozvoje ve světě kávy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lavazza
Hmotnost: 1 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 1
Intenzita: Středně silná
Obsah kofeinu: Vyšší

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie této prvotřídní kávy se začala psát už v roce 1894, kdy turínský obchodník Luigi Lavazza koupil malý koloniál ve staré části města. Netrvalo dlouho a v obyčejném obchodu s potravinami začal Luigi brzo pražit vlastní kávu.

Představil naprosto unikátní a zcela novou chuť, ve které se míchají zrnka různého druhu a původu. Od Brazílie, Kolumbie, přes Guatemalu, Costa Ricu, Honduras, Ugandu, Indonésii, Vietnam a Mexiko. Lavazza dováží kávová zrna z celého světa, přičemž klade důraz na udržitelné zemědělství a kontroluje jak kvalitu kávy, tak životní prostředí a pracovní podmínky tamních komunit.

Kávu Lavazza nakupujeme již deset let od oficiálního distributora pro Česko a díku této spolupráci, můžeme našim zákazníkům garantovat nejen originalitu všech produktů, ale také stabilní dostupnost nabízených druhů.