Mlýnek na kávu Fiorenzato F64 EVO předváděcí

Kód: 2799
17 999 Kč / ks 14 875,21 Kč bez DPH
Skladem

Nabízíme předváděcí mlýnek Fiorenzato F64 evo, uvedený přístroj byl použivaný v našem veletržním stánku.

Velmi rychlý a přesný fresh mlýnek kávy, který maximálně vyhovuje požadavkům gastronomických provozů s velkou spotřebou kávy.

Model F64 EVO je celosvětově nejrozšířenějším typem nové generace fresh mlýnků. Značka FIORENZATO nabízí od roku 1936 ty nejlepší kávomlýnky pracující v extrémních provozních podmínkách, kde je konzumace kávy prioritou a kde kladou nejvyšší nároky na výsledek. Řídicí systémy, konstantní broušení mlecích kamenů, snadné použití, spolehlivý výkon, vysoká odolnost, to vše zaručuje mezinárodní prestiž značky

 

Barevná dostupnost - černá matná. Mírné oděrky nerezových částí držáku, tělo má lak zcela bez šrámu. Záruku na použité zboží poskytujeme 6 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fiorenzato přesný fresh mlýnek kávy, který maximálně vyhovuje požadavkům menších gastronomických provozů.  

Značka FIORENZATO nabízí ty nejlepší kávomlýnky pracující v extrémních provozních podmínkách, kde je konzumace kávy prioritou a kde kladou nejvyšší nároky na výsledek. 

Řídicí systémy, konstantní broušení mlecích kamenů, snadné použití, spolehlivý výkon, vysoká odolnost, to vše zaručuje mezinárodní prestiž značky.   Mlýnky Fiorenzato vždy vynikaly svou elegancí a kvalitním skeletem, který zajišťuje velmi nízkou provozní hlučnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky na kávu
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: