Musetti

Musetti caffé Paradiso - 250g, zrnková káva

Musetti caffé Paradiso - 250g, zrnková káva

Vrcholná směs pražírny Musetti míchána v poměru 80 % Arabica a 20 % Robusta. Již při prvních kapkách olejnaté tekutiny budete mít dobrý pocit, že káva, která se vám v kávovaru připravuje, bude ta, na kterou čekáte.  V ústech se vám pak síla Robusty z Indie postupně změní díky základu káv arabika z Brazílie, Kostariky, Guatemaly a Etiopie z ovocné na skvělou čokoládovou dlouhotrvající chuť dozvuku.

To, že továrna Musetti používá dosti silné výrazy při pojmenovávání svých káv je známé a tak trochu i na italské poměry troufalé. Ale u kávy Musetti Paradiso se jedná o výjimku a zde musíme souhlasit i my, že odpovídá chuti i kvalitě kávy.

Tato káva s naprostou elegancí a noblesou splní všechna očekávání, která při posuzování kvalitní kávy máme.
 
Jedinečná káva Musetti, pocházející ze stejnojmenné severoitalské  pražírny, kterou založil už roku 1934 Luigi Musetti. Jedná se o skvělé spojení kouzla kávy a starobylé italské tradice v městečku Piacenza.  Nehledě na to, že se firma během 75-ti let existence slušně rozrostla, a vyváží kávu do více než 30-ti zemí světa,  stále zůstává v rukou rodiny Musetti, což zaručuje osobní odpovědnost za kvalitu výsledných produktů značky.
 

Naše cena s DPH:
149 Kč
Naše cena bez DPH:
129,57 Kč

středně silná káva

velmi pěkná pěna

střední obsah kofeinu

velmi dobrá pro kávové automaty

perfektní pro espresso

velmi dobrá pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

perfektní jako ranní káva

Dostupnost:
Skladem