Nannini Caffé Tradizione - 250g, zrnková káva

Kód: 458
zrnkova
199 Kč –20 %
nannini caffe tradizione 250g zrnkova kava original
199 Kč –20 % 159 Kč / ks 141,96 Kč bez DPH
Skladem

Perla ze Sieny, směs Tradizione plná jemných ovocných tonů, mírné hořkosti s důrazem na silné aroma oříšků a čokolády. Pro celý region Toscana je při výrobě kávy naprosto zásadní především rozmanitost chutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perla ze Sieny, směs Tradizione plná jemných ovocných tonů, mírné hořkosti s důrazem na silné aroma oříšků a čokolády. Pro celý region Toscana je při výrobě kávy naprosto zásadní především rozmanitost chutí.

K dosažení vysoké kvality používají v pražírně Nannini několik grand-cru Arabica odrůd, které před finálním mícháním, praží podle samostatně od 15ti až po 18 minut v pomalu rotujícím bubnu. Jednotlivé druhy se v konečné fázi míchají a dopraží do výsledné směsy v poměru 70% Arabica a 30% Robusta.

Díky velice pomalému a jemnému pražení nenajdete v této kávě ani náznak hořkosti. Jedná se o jedinečnou sladkou kávu, která je výtečná nejen jako espresso, ale i v kombinaci s mlékem jako latte či cappucchino.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nannini
Hmotnost: 0.25 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 0.25

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie značky Nannini začala v roce 1911, kdy Guido Nannini otevřel svůj první obchod Gran Bar v Sieně a předvedl v té době unikatní parní přístroj na přípravu espressa.

V roce 1931 otevřel světoznámé Pasticceria C´onca d´Oro, které můžete navštívit v Sieně dodnes. Rodina Nannini je pevně spojena s historií Sieny jako tradiční výrobce kávy a pečiva pro celou oblast Toskánska. Byl prvním, kdo v Sieně započal výrobu kávy na parním stroji a sám ji následně také prodával. Pokud víte, že Gianni Nannini je synem slavného otce, cukrářského mistra Danila Nanniniho, pak je vám zcela jasné, že káva této značky musí být prvotřídní chuti a jakosti stejně jako vše do čeho se tito pánové pustili.

Perfektní kombinace prémiové kávy, sladce hravé chuti, velmi mírné, elegantní a harmonická vůně. V Itálii, se žije s duchem, vášní a citem. A všechny tyto emoce můžete najít v kávě vyrobené současným pokračovatelem rodu Nannini, Alessandrem Nanninim.