Pellini

Pellini Aroma Oro Gusto Intenso - 1kg, zrnková

Pellini Aroma Oro Gusto Intenso - 1kg, zrnková

Ochutnejte celosvětově nejprodávanější cappuccino směs pražírny Pellini.

Směs namíchaná z aromatických káv druhu Arabica původem z Latinské Ameriky a z vysoce kvalitní Robusty z asijských a afrických plantáží. Zlatě zbarvená řada ORO prezentuje vrchol nabídky pražírny Pellini.

Vhodný výběr zrn a pomalé pražení umožnilo vznik kávy bez známek kyselosti a s menším obsahem kofeinu. Výsledné espresso má specifickou a vyváženou chuť bez známek kyselosti, s extrémní cremou a mírně kořeněným aroma. Káva má příjemnou chuť a intenzitu. S kávou Pellini Aroma Oro Gusto Intenso zažijete nezapomenutelné chvíle potěšení smyslů v kanceláři, doma nebo restauraci. Velmi vhodná směs pro kávové automaty především pro přípravu cappuccina nebo latte macchiata.

Senzorická analýza kávy

Pražírna Pellini S.p.A., založená roku 1922 ve Veroně, se vyznačuje maximální snahou o kvalitní kávu. Silná vůle a odhodlanost řídila každé rozhodnutí firmy a projevila se ve všech jejich aktivitách týkajících se vývoje, kvality produktů a celosvětové spolupráce. Káva Pellini jako jedna z mála italských káv nese certifikací Kosher na všechny své produkty.

Rodinná pražírna Pellini se zaměřuje především na italský trh, kde má silné postavení. Menší procento výroby připadá na vývoz.

Nové průmyslové centrum Busselton, které je v provozu od roku 2005, disponuje systémem MES - Manufacturing Execution System. Tento systém zajišťuje kompletní automatizaci výrobního cyklu, od skladování surovin až po hotový výrobek. Tím je zajištěna sledovatelnost produktu na základě výrobní šarže pro zachování nejvyšších standardů bezpečnosti a hygieny.

V roce 2004 agentura Dun & Breadstreet přidělila značce Pellini hodnocení 1 - maximální mezinárodní uznání spolehlivosti a stability finančního kapitálu.

U nás si kupujete nejen kvalitní kávu, ale především záruku o jasném původu, správném skladování a originalitě. Již od roku 2013 zastupujeme jako oficiální dovozce pražírnu Pellini Caffé na českém trhu.

Naše cena s DPH:
499 Kč
Naše cena bez DPH:
433,91 Kč

silná káva

perfektní pěna

nízký obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

velmi dobrá pro espresso

perfektní pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
Skladem
Záruka:
2 rokyAlternativní zboží