Akce na kávu

Pellini Espresso Bar Vivace 6x1kg zrnková káva

Pellini Espresso Bar Vivace 6x1kg zrnková káva

Vyzkoušejte naši bezkonkureční cenovou bombu nyní se slevou 10%

Espresso Bar Vivace nahradila legendární směs kávy Pellini Classico praženou do roku 1953. Nová směs je tmavě pražená káva v poměru 80:20 ve prospěch druhu Arabica a zaručuje silné tělo s vyváženou hořkosladkou chutí bez náznaku kyselosti. Skvělá crema!

Balení obsahuje 6kg kávy Pellini Espresso Bar Vivace.

Základ receptury směsi výchází ze svého úspěšného předchůdce, ale mistr pražič zde použil o třídu kvalitnější druhy Jihoamerických káv Arabica. Pro všechny druhy káv Pellini stejně tak i pro druh Vivace je příznačné pomalé a rovnoměrné pražení, při kterém se zrna praží do tmavého stupně, díky čemuž káva získá výraznou a silnou chuť. Káva se hodí do automatů a k přípravě kávových mléčných specialit.

Pražírna Pellini S.p.A., založená roku 1922 ve Veroně, se vyznačuje maximální snahou o kvalitní kávu. Silná vůle a odhodlanost řídila každé rozhodnutí firmy a projevila se ve všech jejich aktivitách týkajících se vývoje, kvality produktů a celosvětové spolupráce. Káva Pellini jako jedna z mála italských káv nese certifikací Kosher na všechny své produkty.

Naše společnost je přímý importér značky Pellini. U nás si kupujete nejen kvalitní kávu, ale především záruku o jasném původu, správném skladování. Již od roku 2013 zastupujeme jako oficiální dovozce pražírnu Pellini Caffé na českém trhu.

Naše cena s DPH:
1 899 Kč
Naše cena bez DPH:
1 651,30 Kč

středně silná káva

velmi pěkná pěna

nízký obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

perfektní pro espresso

velmi dobrá pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
SklademAlternativní zboží