Akce na kávu

Pellini Espresso Bar Vivace 6x1kg zrnková káva

Pellini Espresso Bar Vivace 6x1kg zrnková káva

Vyzkoušejte naši bezkonkureční cenovou bombu!

Espresso Bar Vivace nahradila legendární směs kávy Pellini Classico praženou do roku 1953. Nová směs je tmavě pražená káva v poměru 80:20 ve prospěch druhu Arabica a zaručuje silné tělo s vyváženou hořkosladkou chutí bez náznaku kyselosti. Skvělá crema!

Balení obsahuje 6kg kávy Pellini Espresso Bar Vivace.

Základ receptury směsi výchází ze svého úspěšného předchůdce, ale mistr pražič zde použil o třídu kvalitnější druhy Jihoamerických káv Arabica. Pro všechny druhy káv Pellini stejně tak i pro druh Vivace je příznačné pomalé a rovnoměrné pražení, při kterém se zrna praží do tmavého stupně, díky čemuž káva získá výraznou a silnou chuť. Káva se hodí do automatů a k přípravě kávových mléčných specialit.

Pražírna Pellini S.p.A., založená roku 1922 ve Veroně, se vyznačuje maximální snahou o kvalitní kávu. Silná vůle a odhodlanost řídila každé rozhodnutí firmy a projevila se ve všech jejich aktivitách týkajících se vývoje, kvality produktů a celosvětové spolupráce. Káva Pellini jako jedna z mála italských káv nese certifikací Kosher na všechny své produkty.

Naše společnost je přímý importér značky Pellini. U nás si kupujete nejen kvalitní kávu, ale především záruku o jasném původu, správném skladování. Již od roku 2013 zastupujeme jako oficiální dovozce pražírnu Pellini Caffé na českém trhu.

Naše cena s DPH:
1 799 Kč
Naše cena bez DPH:
1 564,35 Kč

středně silná káva

velmi pěkná pěna

nízký obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

perfektní pro espresso

velmi dobrá pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
SklademAlternativní zboží