Pellini Gran Aroma N. 3 - 1kg, zrnková káva

Kód: 140
zrnkova
499 Kč –24 %
Pellini Gran Aroma N. 3 - 1kg, zrnková káva
499 Kč –24 % 379 Kč / ks 338,39 Kč bez DPH
Skladem

Díky své jednoduché receptuře je Pellini Gran Aroma předurčena stát se velmi rychle naší absolutní jedničkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky své jednoduché receptuře je Pellini Gran Aroma předurčena stát se velmi rychle naší absolutní jedničkou.

Novinka v produkci pražírny Pellini Caffé se zaměruje na odrůdy z produkce biodynamických farem ze Střední a Jižní Ameriky. Kávové boby procházejí procesem klasického promytí, aby lépe přenášely své aromatické tóny. Podíl 100% Arabic pomalu pražených odrůd klasickou benátskou metodou vytváří krásné nadýchané espresso s jemnými tony medu a čokolády.

Výsledná crema je silná a dokonale spojená se strukturou celého nápoje. Pro tuto směs pak v Pellini vybírají pouze větší zrna schopných zprostředkovat požadovanou dochut, plnost šálku a stabilitu chutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pellini
Hmotnost: 1 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 1
Intenzita: Středně silná
Obsah kofeinu: Nízký

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pražírna Pellini S.p.A., založená roku 1922 ve Veroně, se vyznačuje maximální snahou o kvalitní kávu. Silná vůle a odhodlanost řídila každé rozhodnutí firmy a projevila se ve všech jejich aktivitách týkajících se vývoje, kvality produktů a celosvětové spolupráce. Káva Pellini jako jedna z mála italských káv nese certifikací Kosher na všechny své produkty.

Naše společnost je přímý importér značky Pellini. U nás si kupujete nejen kvalitní kávu, ale především záruku o jasném původu a správném skladování. Již od roku 2013 zastupujeme jako oficiální dovozce pražírnu Pellini Caffé na českém trhu.