Pellini N°4 Crema Tradizionale 1kg – zrnková káva
Kód: 1262Detailní popis produktu
V chuti dominují tóny hořké čokolády, kakaa a jemného koření, doplněné lehkým nádechem lékořice. Káva je aromatická, kulatá a harmonická – bez výrazné kyselosti, zato s dlouhým, plným dozvukem. Díky vyššímu podílu Robusty vytváří stabilní, hustou cremu, která perfektně drží i při přípravě cappuccina nebo latte macchiato.
Pellini Crema Tradizionale je směsí, která vznikla s důrazem na tradici a kvalitu. Každá várka je pražena v menších šaržích a kontrolována zkušenými mistry pražiči z města Verona, kde značka Pellini působí už od roku 1922. Typické je středně tmavé pražení, které podtrhuje jemnou hořkost a krémovou strukturu, zatímco aroma zůstává intenzivní a elegantní.
Tento druh je ideální pro všechny typy espresso kávovarů, automatických i pákových, a výborně se uplatní i při přípravě moka kávy nebo french pressu. Káva Pellini N°4 Crema Tradizionale osloví každého, kdo hledá vyváženost, spolehlivý výkon a autentickou chuť Itálie v každém šálku.
Doporučená příprava: espresso 7–9 g kávy, 25–30 ml vody, extrakce 20–25 sekund.
 Intenzita: 7/10 Pražení: středně tmavé Složení: Arabica & Robusta
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pellini | 
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg | 
| EAN: | 8001685130152 | 
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pražírna Pellini S.p.A., založená roku 1922 ve Veroně, se vyznačuje maximální snahou o kvalitní kávu. Silná vůle a odhodlanost řídila každé rozhodnutí firmy a projevila se ve všech jejich aktivitách týkajících se vývoje, kvality produktů a celosvětové spolupráce. Káva Pellini jako jedna z mála italských káv nese certifikací Kosher na všechny své produkty.
Naše společnost je přímý importér značky Pellini. U nás si kupujete nejen kvalitní kávu, ale především záruku o jasném původu a správném skladování. Již od roku 2013 zastupujeme jako oficiální dovozce pražírnu Pellini Caffé na českém trhu.
