Šálek Blasercafe Lilla e Rose espresso

Kód: 1353
119 Kč / ks 98,35 Kč bez DPH
Není skladem

Originální porcelán švýcarské pražírny Blasercafé A.G. Objem šálku je 60ml.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Blasercafé A.G. vznikla v roce 1922 jako malá firma s kávou. Tehdy tuto společnost v Curychu zakládal její zakladatel Walter Blase.

Krátce poté se společnost přestěhovala do Bernu do nové budovy v Effingerstrasse, která sloužila jak jako pražírna, kanceláře a prodejna v jednom. Ve třicátých a čtyřicátých letech mělo na starost distribuci téměř sto prodejců, kteří prodávali kávu systémem podomního prodeje. I v této fázi Blaser nakupoval zelenou kávu přímo do pěstitelů. Koncem čtyřicátých let začal Walter Blaser distribuovat kávu i pro gastronomii. Současně byl v továrně nainstalován ve Švýcarsku první plně automatizovaný stroj na pražení kávy.

V roce 1981 se firma přestěhovala do průmyslového areálu u nákladového nádraží v Bernu a rozrostla se na několikanásobek své původní velkosti.

Krátce poté byla společnost reorganizována a rozdělena na dvě skupiny - pražených kávových zrn převzala společnost Blasercafé AG a společnost Blaser Trading AG se zaměřila na prodej zelené kávy. Markus Blaser syn Waltera Blaser zasedl do vedení společnosti. Kromě gastronomie, na kterou osobně dohlížel ve švýcarských regionech prostřednictvím sítě obchodních zástupců, začal budovat i síť distribučních partnerů v zahraničí.

V roce 1994 byla uzavřena první smlouva s leteckou společností. Spolu s rostoucími objemy prodeje v gastronomii to byl jasný krok k opětovnému rozšíření výroby o další výrobní haly. Gastronomie je a bude pro značku Blaser i nadále nejdůležitějším zákaznickým segmentem. Dnes Blaser vyváží asi 40% své produkce. Blasercafé stále více rozšiřuje své tržní síly s profesionálními službami a kvalitou zákaznického servisu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: