Šálek TRE FORZE! cappuccino

Kód: 683
199 Kč / ks 164,46 Kč bez DPH
Skladem

Originální porcelánový šálek exklusivní značky TRE FORZE! ve velikosti cappuccino má objem 120ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální porcelánový šálek exklusivní značky TRE FORZE! ve velikosti cappuccino pro objem kávy 120ml. Celková objem šálku je 220ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Káva Tre Forze! původem z malé vesnice na úpatí sicilské sopky Etna je jako jedna z posledních stále pražena na otevřeném ohni z přírodního olivového dřeva podle starodávné sicilské receptury.

Dřevo samotné se před použitím k pražení kávy suší nejméně po dobu 12 měsíců. Stromy olivovníku rostou ve většině případů přímo na svahu sopky. Láva, ze které olivovníky vyrůstají, dodává kořenům specifické látky obohacující dřevo o minerály. Olivové dřevo rozvíjí v upražené kávě jedinečnou symfonii vůní a chuti. Díky tomuto unikátnímu procesu a přímému kontaktu s plamenem dostávají kávové boby zvláštní a osobité aroma.

Kávy Tre Forze! obsahují nejlepší dostupné kávové boby druhů Arabica a Robusta z produkce drobných pěstitelů ve vysokých nadmořských výškách Peru, Costa Rica, Togo, Kamerunu a Brazílie. Poměr výsledné směsi je pak 95:5. Stejně jako většina prvotřídních káv, je i káva Tre Forze! složena z šesti různých druhů kávových bobů. Vzhledem k různým vlastnostem jednotlivých odrůd se boby praží zvlášť ještě před jejich smícháním v konečnou směs.