SMEG 50'S Retro Style mlýnek na kávu

Kód: 1572
6 999 Kč / ks 5 784,30 Kč bez DPH
Na cestě

Italský mlýnek na kávu Smeg 50 ´s Retro Style nabízí až 30 stupňů mletí pro různé způsoby přípravy kávy. Od velmi hrubé pro cold brew přes střední pro překapávač po jemnou vhodnou pro moka konvičku až po velmi jemnou pro přípravu kávy v džezvě. Přesnost požadovaného stupně mletí zajišťují kónické nerezové mlecí kameny. Mlýnek na kávu spojuje kvalitu značky Smeg s hravým retro designem a vysokou funkčností. Dostupný ve více barvách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co víte o značce SMEG ?

Generacemi prověřené know how, kreativita, styl, vášeň pro design a hrdost na vlastní zemi jsou základními stavebními kameny, na kterých stojí filozofie firmy. Jen tak se mohlo stát, že původně malý lokální podnik, po více než 70 letech poctivé práce, je dnes úspěšnou mezinárodní firmou s dceřinými společnostmi a zajištěnou distribucí na všech 5 kontinentech

Management pochází stále ze stejné rodiny, jejíž představitel v poválečných letech minulého století zahájil podnikání v oboru metalurgie a smaltování v městečku Guastalla v provinciii Emilia. Ostatně název firmy na tuto skutečnost odkazuje, je totiž akronymem slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla. 

Více než 70 let spotřebiče Smeg okouzlují spotřebitele po celém světě svým střízlivě elegantním stylem, důrazem na moderní inovativní technologie a v neposlední řadě designem s propracovaným detailem, který je výsledkem spolupráce se světoznámými architekty a designery.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky na kávu
Hmotnost: 3.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: