Akční slevy

Trucillo Il mio Caffé Intenso - 1kg, zrnková káva

Trucillo Il mio Caffé Intenso - 1kg, zrnková káva

Il mio Caffè Intenso je typicky tmavě pražená směs vysoce kvalitních odrůd Arabic a Robusty v poměru 70/30. Chuť kávy je plná, bohatá s tóny čokolády, karamelu a lískových oříšků. Pokud vyhledáváte silné intensivní espresso s bohatou cremou stane se z kávy Trucillo velmi rychle Váš nepostradatelný společník.

Příběh společnosti Trucillo Caffé začal zcela náhodně v roce 1950 v Neapolském přístavu, kde Cesare Trucillo každý den vykládal kávová zrna z lodí. Potkával zde nejlepší obchodníky a dovozce kávy z celé Evropy a brzy si ke kávě vybudoval přímo závislost. Velmi brzy Cesare Trucillo svým entuziasmem a nadšením nakazil v podstatě celou svou rodinu  včetně třech svých synů, Umberta, Mattea a Vittoria.

Vztah ke kávě a odhodlání pracovat  v tomto nádherném oboru se stalo impulzem k založení firmy Caffé Moka Salerno. Ta se pomalu a pozvolna začala prosazovat na trhu a získávala respekt i mezi tradičními italskými pražírnami. Od roku 1980 stojí v čele společnosti již Matteo Trucillo, který udal společnosti nový směr a moderní inovace. Společnost dnes stojí na silných základech tradice a moderních technologií. A díky němu se jméno Trucillo stalo synonymem kvalitního neapolského espressa.

 

Naše cena s DPH:
479 Kč
Naše cena bez DPH:
416,52 Kč

Dostupnost:
Výprodej druhu