TRE FORZE!

TRE FORZE! - Tři síly

Trinakria – je symbol pocházející z doby antiky a představuje slunce jako znak Sicílie. Tento úrodný ostrov ve Středozemním moři je v Homérových eposech zemí, kde sám bůh slunce Helios pásl svá stáda. Okřídlená hlava dívky obklopená třema bežícíma nohama představuje typický trojhranný tvar ostrova. Stejně jako slunce samotné vyjadřuje tento symbol sílu, energii a život.

Káva  TRE  FORZE!  je  exkluzivní  produkt,  který  své  kvality  získal  především  díky  dokonalému  zpracování a  vysoké  kvalitě  použitých  surovin.  V  kávě  TRE  FORZE!  nehledejte  masový  výrobek,  který  je  k  dostání v supermarketu, ale vytříbený produkt, který se stane součástí vašeho životního stylu. Vysoký standard a úroveň si káva TRE FORZE! udržuje i díky velmi dobře propracovanému systému spolupráce s jednotlivými distributory a prodejci. Vždy klade důraz na kvalitu a to jak po stránce lidské, tak i po stránce profesní.

TRE FORZE! je jedinečná ve svém postoji k detailu. Nejen dokonalá káva, ale také kvalita obalů, designu i doplňkového zboží je vynikající. Ideálně si kávu TRE FORZE! vychutnáte přímo ze značkového porcelánu, který je navržen tak, aby odpovídal vlastnostem kávy TRE FORZE! ve všech směrech. Tuto  vysoku  kvalitu  a  jedinečný  design  nabízíme  těm,  kteří  takovýto  standard  vyžadují.  Těm  nejlepším hotelovým komplexům, špičkovým gastro zařízením, specializovaným obchodům s delikatesami, restauracím a kavárnám. Pomáháme zvyšovat standard nabízených služeb a spolupracujeme na budování povědomí na regionálním trhu.

Základem  všeho  je  kvalitní  káva  a  dokonalé  pražení.  Káva   TRE  FORZE!  má  před  pražením  jako  zelené  kávové  zrno jemnou olivovou vůni s dozvukem čerstvé máty a hrášku. Po upražení káva získává jiné složení chutí a vůní. Když si kávu poválíte na patře, objevíte skvělou chuť belgické čokolády s  náznakem  makadamových  ořechů.  Káva  TRE  FORZE!  je jedinečný zážitek s chutí ořechů a čokolády. TRE FORZE! espresso je synonymum dokonalé harmonie. Klade důraz na každý detail přípravy kávy a každý jednotlivý krok při jeho výrobě. Od výběru kávových zrn, přes jejich zpracování a pražení až po samotné espresso o jeho elegantní podávání a servírování. S kávou TRE FORZE! se ocitnete na samém vrcholu možností kávové kultury. To je také jejím hlavním cílem nejen pro dnešek ale i do budoucna.