Costadoro Espresso - 1kg, zrnková káva

Kód: 588
zrnkova
499 Kč / ks 445,54 Kč bez DPH
Není skladem

Costadoro Caffe Arabica zaručuje kávu nejvyšší kvality s plnou, mírně kořeněnou chutí a vynikající hutnou cremou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Káva Costadoro Caffe Arabica je tradiční a velmi úspěšnou směsí společnosti Torrefazione Costadoro. I přes 10% podíl Robusty ve směsi, označují tuto kávu jako Arabica. Původně se směs jmenovala jen Costadoro Caffe a reprezentovala tak výrobce. Společnost pochází z olympijského města Turín.

Costadoro Caffe připravuje tuto směs kávy za nejpřísnějšího dohledu na kvalitu kávy zelené až po její pražení a balení. Kávu Costadoro Caffe Arabica nabízí v nepravidelných intervalech. Prodává se pouze, když dosahuje určených kvalit. V některých letech ji raději stahují z nabídky, aby předešli snížení kvality.

Torrefazione Costadoro Caffe používá pouze zrna z nejlepších vysokohorských kávových plantáží Střední a Jižní Ameriky. Aby došlo ke spojení nejlepších vlastností jednotlivých kávových zrn, je každá odrůda pražena v malých dávkách zvlášť, při rovnoměrné teplotě a v rotujícím bubnu. Po vypražení a zchlazení se mísí jednotlivé druhy ve výslednou směs. Tento proces zajišťuje optimalizaci chutí, plnost, nízkou kyselost a dlouhotrvající chuť.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 1 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 1
Intenzita: Extra silná
Obsah kofeinu: Střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Costadoro Caffe jednoduše milujeme. Tradiční postup pražení a zrna z nejlepších vysokohorských kávových plantáží Střední a Jižní Ameriky. Aby došlo ke spojení nejlepších vlastností jednotlivých kávových zrn, je každá odrůda pražena v malých dávkách zvlášť, při rovnoměrné teplotě a v rotujícím bubnu. Po vypražení a zchlazení se mísí jednotlivé druhy ve výslednou směs. Tento proces zajišťuje optimalizaci chutí, plnost, nízkou kyselost a dlouhotrvající chuť.