La Bottega

La Bottega Espresso - 1kg, zrnková káva

La Bottega Espresso - 1kg, zrnková káva

Káva La Bottega espresso je špičková italská káva původem z Modeny. Oblast, kterou lze bez nadsázky nazvat  srdcem Italie, je i v dnešních dnech domovem nejlepších průmyslových firem, inovací a tradiční ruční výroby. Základ espressa tvoří zrna ručně prané zrna Arabica z Brazílie, Kolumbie a Etiopie. Na závěr je směs doplněna o indické odrůdy Robusty. Poměr jednotlivých složek ve prospěch odrůd Arabica je mezi 70%  a 80%. Směs La Bottega espresso má v kombinaci použiých odrůd vyváženou hořkosladkou chuť.

Díky pomalému systému pražení a kombinaci vybraných odrůd dosahuje směs jedinečné stability v chuti a vůni. Jedná se o vynikající kávu s nádechem kakaa a chutí hořké čokolády, kterou tato směs získala díky příměsi prvotřídních káv ze Střední Ameriky. Indická Robusta dodává směsi neuvěřitelnou schopnost vytvářet cremu a udržet svěží chuť a vůni do posledního doušku.

La Bottega Espresso je i v dnešní době jako jedna z mála pražena tradiční benátskou metodou. Díky své vyváženosti nachází využití jak v profesionálních kávovarech tak i domácích automatech.

Proces výroby kávy je jednoznačně umění a její pití jedinečný zážitek. To, co dělá kávu tak dobrou, není jen dokonalá technologie, ale především radost a vášeň, kterou pražič vloží do zpracování kávových zrn.

Naše cena s DPH:
499 Kč
Naše cena bez DPH:
433,91 Kč

silná káva

perfektní pěna

vyšší obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

perfektní pro espresso

velmi dobrá pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
SklademAlternativní zboží


Galerie