Danesi

Danesi Miscela Oro - 1kg, zrnková káva

Danesi Miscela Oro - 1kg, zrnková káva

Středně pražená směs ze srdce Itálie Danesi Miscela Oro se prezentuje jako silná intenzivní káva s výraznou cremou a příjemně nasládlou chutí. V chuti espressa ucítíte čokoládové aroma se silnými ovocnými tóny.

Danesi Oro je odolná směs pro jakékoliv použití. Styl a hrubost mletí dokáže velmi výrazně ovlivnit její typickou chuť římské kávy, nicméně podstata chutí a vůně vždy zůstane stejná. Káva má silné tělo a díký jemnému sladkému dozvuku považujeme kávu za jednu z nejlepších v naší nabídce.

Římskou společnost Danesi založil roku 1905 jeden z prvních průkopníků v oboru pražení kávy Alfredo Danesi. Nicméně nezůstal jen u pražení a prodeje kávy a založil několik kaváren s názvem Nencini e Danesi. Alfredo Danesi předal své znalosti a nadšení synovi Giovannimu, který propaguje značku dodnes.

Danesi Caffè představuje špičkovou kvalitu a tradici zpracování kávy. Již od svého počátku zdůrazňuje zachování kvality kávy a kulturu pití tradičního italského espressa po celém světě. Značka Danesi Caffé dosáhla v kávovém průmyslu téměř kultovního statusu. Díky její vysoké kvalitě a skvělé chuti se objevuje v časopisu Gurmet mezi nejlépe hodnocenými kávami světa.

Naše cena s DPH:
639 Kč
Naše cena bez DPH:
555,65 Kč

silná káva

velmi pěkná pěna

střední obsah kofeinu

velmi dobrá pro kávové automaty

perfektní pro espresso

perfektní pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
SklademAlternativní zboží