Illy Espresso Classico - 250g mletá káva

Kód: 28
mleta
189 Kč –10 %
Illy Espresso Classico - 250g mletá káva
189 Kč –10 % 169 Kč / ks 150,89 Kč bez DPH
Není skladem

Dokonale pomletá zrna na extra-výkonných přístrojích Illy jsou zárukou výborného espressa.

Illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení kávy. Hermeticky uzavřené plechové dozy s ochrannou dusíkatou armosférou poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality kávy na cestě k vám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení kávy. Hermeticky uzavřené plechové dozy poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality kávy na cestě k vám.

Pražírna kávy Illy v Terstu je jednou z nejznámějších a nejkvalitnějších pražíren na světě. Již od roku 1933 ztělesňuje Illy slavnou tradici italského espressa. V Illy používají odrůdy kávy Arabica nejvyšší jakosti, které se vyznačují nižším obsahem kofeinu. Udávané množství je méně než 0,5%. Šálek kávy Illy poznáte podle typické zrnité, červenohnědé cremy, která zůstává i dlouho po zamíchání. Chuť je pestrá, příjemně pikantní a zároveň jemná. Vůně Illy je silná a intenzivní.

Úspěch Illy espressa tkví v jedinečné harmonii mezi kyselostí a hořkostí. Použitím jednoho druhu kávy této harmonie není možné dosáhnout, proto je Illy směsí devíti kvalitních druhů odrůdy Arabica. Káva Illy má nízký obsah kofeinu, její zrna jsou tříděna elektronicky a balena pomocí tzv. „presurizace“.

Doplňkové parametry

Kategorie: Illy
Hmotnost: 0.25 kg
Typ kávy: Mletá
Hmotnost: 0.25
Intenzita: Jemná
Obsah kofeinu: Střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh neobyčejné kávy z italského Terstu již 120let. Kdysi nejslavnější přístav Rakouska-Uherska byl zároveň místem, kudy tento nápoj vůbec poprvé vkročil na evropský kontinent a kde Francesco Illy v roce 1933 představil moderní kávovar. Rodinný duch společnosti stále trvá a dnes stojí v čele jednoho z italských kávových lídrů Andrea Illy, člen již třetí generace rodiny Illy.

Illy dodává svou kávu v hermeticky uzavřených plechových dózách, které poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality kávy na cestě k vám.