Illy Espresso Classico - 250g zrnková káva

Kód: 87
zrnkova
229 Kč –30 %
Illy Espresso Classico - 250g zrnková káva
229 Kč –30 % 159 Kč / ks 141,96 Kč bez DPH
Skladem

Illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení kávy. Hermeticky uzavřené plechové dozy poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality kávy na cestě k vám.

Pražírna kávy Illy v Terstu je jednou z nejznámějších a nejkvalitnějších pražíren na světě. Již od roku 1933 ztělesňuje Illy slavnou tradici italského espressa. V Illy používají odrůdy kávy Arabica nejvyšší jakosti, které se vyznačují nižším obsahem kofeinu. Udávané množství je méně než 0,5%. Šálek kávy Illy poznáte podle typické zrnité, červenohnědé cremy, která zůstává i dlouho po zamíchání. Chuť je pestrá, příjemně pikantní a zároveň jemná. Vůně Illy je silná a intenzivní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úspěch Illy espressa tkví v jedinečné harmonii mezi kyselostí a hořkostí. Použitím jednoho druhu kávy této harmonie není možné dosáhnout, proto je Illy směsí devíti kvalitních druhů odrůdy Arabica. Káva Illy má nízký obsah kofeinu, její zrna jsou tříděna elektronicky a balena pomocí tzv. „presurizace“.

Illy je známé svou pečlivostí a kvalitou při finalním balení kávy. Hermeticky uzavřené plechové dozy poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality kávy na cestě k vám.

 

Pražírna Illy v italském Terstu je jednou z nejznámějších a nejprestižnějších pražíren na světě. Již od roku 1933 se podílí na tvorbě slavné tradice italského espressa. Vznik a umístění pražírny právě v blízkosti tohoto přístavního města není žádnou náhodou. Již po více než 400 let je přístav v Terstu branou do Evropy pro většinu dovážené kávy z Jižní Ameriky. Pro výrobu a pražení kvalitní směsi kávy je tak mnohdy nejdůležitější mít dobré vztahy s místními obchodníky a majiteli rejdařských firem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Illy
Hmotnost: 0.25 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 0.25
Intenzita: Středně silná
Obsah kofeinu: Vyšší

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh neobyčejné kávy z italského Terstu již 120let. Kdysi nejslavnější přístav Rakouska-Uherska byl zároveň místem, kudy tento nápoj vůbec poprvé vkročil na evropský kontinent a kde Francesco Illy v roce 1933 představil moderní kávovar. Rodinný duch společnosti stále trvá a dnes stojí v čele jednoho z italských kávových lídrů Andrea Illy, člen již třetí generace rodiny Illy.

Illy dodává svou kávu v hermeticky uzavřených plechových dózách, které poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality kávy na cestě k vám.