JURA čisticí tablety 3fázové 6ks

Kód: 178
259 Kč / ks 214,05 Kč bez DPH
Skladem

Čištění, péče a ochrana v jednom

Pro vždy perfektní kvalitu kávy je důležité o svůj kávovar správně pečovat a dodržovat některá jednoduchá hygienická pravidla, pokud jde o mléko, kávu a vodu. Aby byla péče o váš stroj co nejjednodušší, má každý kávovar JURA bezúdržbovou spařovací jednotku, která se sama čistí stisknutím tlačítka.

Originální čisticí tablety JURA, milionkrát vyzkoušené a testované, jsou neustále optimalizovány a vylepšovány naším laboratorním týmem. Nová 3-fázová čisticí tableta je inovativním výsledkem intenzivního výzkumu. Nově nabízí ještě lepší výsledky díky dodatečné ochranné fázi, která poskytuje trvalou ochranu proti usazování minerálů. Použití tablet je však stále stejně snadné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak funguje čištění ?

První fáze čištění

Spařovací jednotka a spařovací síto jsou důkladně opláchnuty v horké vodě o teplotě 80 °C. Účinné složení čisticích tablet odstraňuje stopy kávového tuku a oleje, které mohou změnit chuť a kvalitu kávy.

druhá fáze péče

Ve druhé fázi, fázi péče, vytvoří speciální aktivní složky na povrchu komponentů ochrannou bariéru, která zabrání usazování zbytků kávy a tuků.

Třetí fáze ochrana

V nově vyvinuté třetí fázi je poskytována trvalá ochrana před usazováním minerálů.

S inovativními 3fázovými čisticími tabletami čistíte, ošetřujete a chráníte svůj automatický kávovar JURA jedním tahem. Výsledkem je hygienická čistota, delší životnost – a dokonalá káva, šálek po šálku.

Ve společnosti JURA je ekologicky odpovědný design produktů stejně důležitý jako udržitelné využívání zdrojů a energie. To je důvod, proč JURA používá pro své originální čisticí tablety pouze recepturu bez fosfátů. Toto optimalizované složení zaručuje hygienu vašeho kávovaru s certifikací TÜV a má také nižší dopad na životní prostředí.

V kombinaci s integrovaným, elektronicky řízeným čisticím programem 3fázová čisticí tableta spolehlivě odstraňuje mastnotu z kávy. Kromě čištění také utěsňuje všechny trubky a oddaluje usazování kávového tuku s trvalou účinností. Navíc je v rámci jejich použití zajištěna trvalá ochrana před usazováním minerálů.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: