La Brasiliana Extra - 1kg, zrnková káva

Kód: 257
zrnkova velkoobchodna cena
599 Kč –16 %
100067 100067 la brasiliana rosso extra 1000g bohne
599 Kč –16 % 499 Kč / ks 445,54 Kč bez DPH
Není skladem

K výrobě směsi La Brasiliana Rosso Extra se používá 12 nejlepších odrůd kávových zrn ze Střední a Jižní Ameriky. Rosso Extra 60% ARABICA 40% ROBUSTA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs Rosso Extra následovala po nejlepší směsi La Brasiliana Marfisa a svou kvalitou se jí vyrovnává. Optimální vlastnosti káva získává díky pomalému pražení v malých dávkách při konstantní teplotě v rotujícím bubnu. Po pražení jsou zrna zchlazena a namíchána ve výslednou směs. Tento postup je náročný, nicméně dáva kávě zvláštní jemnost a sytost chutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: La Brasiliana
Hmotnost: 1 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 1
Intenzita: Extra silná
Obsah kofeinu: Střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Káva pražírny La Brasiliana v našem prodeji pochází přímo od výrobce. Naše společnost je přímým importér produktů La Brasiliana na český trh.

La Brasiliana vyniká díky vášnivému mistrovi Alessandro Govoni. Nejlepší italský pražič vybíral surovou kávu velice důsledně, lpěl na dodržení standardů. Běžně se stávalo, že káva nebyla k dostání i několik týdnů, než se podařilo najít vhodnou surovinu.

Pražírna La Brasiliana leží na okraji italské Ferrary. Velikostí se rozhodně nejedná o velkou pražírnu, ale svým významem mezi ně určitě patří. V současné době pražírnu vedou vnuci Giancarlo Govoni a Pierluigi Govoni. V roce 2017 prošla značka zásadní rekonstrukcí od změny loga až po nový systém vzdělávání v oblasti přípravy kávy. Ze značky La Brasiliana se stává jedna z nejúznavanějších italských pražíren.