Lavazza Bar Gusto Forte 6x1kg zrnková káva

Kód: 1631
zrnkova
1 499 Kč / ks 1 338,39 Kč bez DPH
Skladem

Po mnoha letech přichází z pražírny Lavazza zcela nová řada směsí káv určena výhradně pro přípravu na vašem pracovišti. Nenáročnost směsí za použití vysoce kvalitních zrn s certifikovanou podporou lokalních pěstitelů, otevírá úplně novou kapitolu v přípravě kávy.

Lavazza tak opět dokazuje, že i v této dekádě hodlá zůstat průkopníkem kvality. Směsi z této řady jsou míchany z nejlepších zrn nakupovaných přímo od malých pěstitelů zapojených v programu Fair Trade. Zákazník tak má jistotu, že si kupuje skutečně kvalitní produkty za které dostává zaplaceno přímo pěstitel bez zapojení nadnárodních komoditních firem.

Tmavě pražená směs afrických odrůd Robusta doplněná o aromatické kávy jihovýchodní Asie.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co možná nevíte o kávě Lavazza?

Turínská značka proslulá svou kvalitní kávou a dlouhou tradicí. Její příběh se začal psát už v roce 1895, kdy mladý Luigi Lavazza koupil malý koloniál. Naštěstí pro všechny kávomilce, rozhodl se Luigi zaměřit se jen na produkci kávy, pořídil si malou dodávku a začal vyvážet své vlastnoručně upražené a namíchané kávové směsi za hranice Turína. A náhodě nenechal ani jejich propagaci. Káva Lavazza ve světě reklamy vešla ve známost jako "nebe v šálku”. Dnes ve vedení společnosti, která zaměstnává okolo 3 000 lidí, stojí 4. generace rodu a a počet konzumentů tohoto “nebe” stále roste.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lavazza
Hmotnost: 6 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 6
Intenzita: Středně silná
Obsah kofeinu: Střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie této prvotřídní kávy se začala psát už v roce 1894, kdy turínský obchodník Luigi Lavazza koupil malý koloniál ve staré části města. Netrvalo dlouho a v obyčejném obchodu s potravinami začal Luigi brzo pražit vlastní kávu.

Představil naprosto unikátní a zcela novou chuť, ve které se míchají zrnka různého druhu a původu. Od Brazílie, Kolumbie, přes Guatemalu, Costa Ricu, Honduras, Ugandu, Indonésii, Vietnam a Mexiko. Lavazza dováží kávová zrna z celého světa, přičemž klade důraz na udržitelné zemědělství a kontroluje jak kvalitu kávy, tak životní prostředí a pracovní podmínky tamních komunit.

Kávu Lavazza nakupujeme již deset let od oficiálního distributora pro Česko a díku této spolupráci, můžeme našim zákazníkům garantovat nejen originalitu všech produktů, ale také stabilní dostupnost nabízených druhů.