Akce na kávu

Lavazza Bar Gusto Forte 6x1kg zrnková káva

Lavazza Bar Gusto Forte 6x1kg zrnková káva

Po mnoha letech přichází z pražírny Lavazza zcela nová řada směsí káv určena výhradně pro přípravu na vašem pracovišti. Nenáročnost směsí za použití vysoce kvalitních zrn s certifikovanou podporou lokalních pěstitelů, otevírá úplně novou kapitolu v přípravě kávy.

Původní cena balení 1799 Kč

Lavazza tak opět dokazuje, že i v této dekádě hodlá zůstat průkopníkem kvality. Směsi z této řady jsou míchany z nejlepších zrn nakupovaných přímo od malých pěstitelů zapojených v programu Fair Trade. Zákazník tak má jistotu, že si kupuje skutečně kvalitní produkty za které dostává zaplaceno přímo pěstitel bez zapojení nadnárodních komoditních firem.

Tmavě pražená směs afrických odrůd Robusta doplněná o aromatické kávy jihovýchodní Asie.

 

Co možná nevíte o kávě Lavazza?

Turínská značka proslulá svou kvalitní kávou a dlouhou tradicí. Její příběh se začal psát už v roce 1895, kdy mladý Luigi Lavazza koupil malý koloniál. Naštěstí pro všechny kávomilce, rozhodl se Luigi zaměřit se jen na produkci kávy, pořídil si malou dodávku a začal vyvážet své vlastnoručně upražené a namíchané kávové směsi za hranice Turína. A náhodě nenechal ani jejich propagaci. Káva Lavazza ve světě reklamy vešla ve známost jako "nebe v šálku”. Dnes ve vedení společnosti, která zaměstnává okolo 3 000 lidí, stojí 4. generace rodu a a počet konzumentů tohoto “nebe” stále roste.

 

Naše cena s DPH:
1 399 Kč
Naše cena bez DPH:
1 216,52 Kč

středně silná káva

perfektní pěna

střední obsah kofeinu

perfektní pro kávové automaty

velmi dobrá pro espresso

perfektní pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

perfektní jako ranní káva

Dostupnost:
Skladem