Martella Classic Class – 1kg, zrnková káva

Kód: 1290
zrnkova
499 Kč / ks 445,54 Kč bez DPH
Není skladem

Rodinná pražírna Martella byla založena již v roce 1925 a od první chvíle je hlavní ukazatelem výsledné kávy kvalita použitého zrna a dokonalost  jeho pražení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rodinná pražírna Martella byla založena již v roce 1925 a od první chvíle je hlavní ukazatelem výsledné kávy kvalita použitého zrna a dokonalost  jeho pražení. Nejkvalitnější kávy Arabica pocházející z Guatemaly, Kolumbie a Santa Dominga doplnuje nejlepší Robusta z Jižní Brazilie a Střední Ameriky. Tato káva se vyrábí v poměru 90:10 ve prospěch kávy Arabica.

Pražení kávy je tradičně pomalé na plynu, v malých dávkách. Nikdy se nepraží více než 60 až 80 kg na jednu várku kávy. Tento způsob pražení je samozřejmě velmi nákladný, ale výsledkem je pak mnohem kvalitnější káva s vynikajícími vlastnostmi a specifickou vůní. Celý proces výroby kávy je pak víceméně ruční s minimálními prvky automatizace. Zda je zrno již správně upraženo se tak zjištuje odebráním vzorku přímo z pražící nádoby jeho vizuální kontrolou. Hlavními postavami celé firmy jsou bratři Giancarlo, David and Cristian Martellové, kteří pravidelně dohlíží na celý proces výroby kávy od jejího nákupu až po pražení, balení a distribuci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 1 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 1
Intenzita: Středně silná
Obsah kofeinu: Vyšší

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výtečně hořká, výtečně tmavá. Malá rodinná pražírna Martella byla založena v srdci Říma již v roce 1925 a od první chvíle je hlavní ukazatelem výsledné kávy kvalita použitého zrna a dokonalost jeho pražení.

Hlavním motorem celé firmy jsou dnes bratři Giancarlo, David and Cristian Martello, kteří pravidelně dohlíží na celý proces výroby kávy od jejího nákupu až po pražení, balení a distribuci. I díky tomu káva Martella Maximum Class získala jako novinka v roce 2008 několik mezinárodních ocenění.