Výprodej skladu

Mokaflor Nera 100% Arabica 1kg, zrnková káva

Mokaflor Nera 100% Arabica 1kg, zrnková káva

100% ARABICA

Doposud neobjevená perla ze srdce Toskánska. Jemná směs 100% Arabic ze střední Ameriky praných vysoko v horách v místě jejich sklizně. Plné minerální tělo odrůd Santos Arabica v sobě snoubí jemnost a zvláštní tropické aroma. Chut je mírně nahořklá, svěží s dozvukem připominající čokoládu.

Směs je velmi pomalu pražená se střední intenzitou. Kávu doporučujeme především na přípravu cappuccina. U menšího espressa je výsledná crema stále čistě celistvá s oříškovým aroma. Nahrubo mletá se výborně hodí pro přípravu překapávané kávy. Podíl ruční práce v pražírně Mokaflor je stále na prvním místě. Nespolehají se na nové senzorické přístroje a výběr zrna o správné vlhkosti tak stalé probíhá hmatem a vizuální kontrolou.

Rok 1950 je rokem od kterého se odvíjí příběh rodinné pražírny Mokaflor. Tradice pražení je v této malé firmě předávána z otce na syna již douhých 65 let. Volba kontinuity, znalostí a zkušeností získaných za toto období je pilířem pražení kávy Mokaflor. V pražírně do dnešních dní je kladen velký důraz na ruční výrobu bez použití moderních senzorických přístrojů.

Přes pětset malých odběratelů jen v Toskánsku. Skutečným ukazatelem kvality je vždy množství malých kaváren v blízkosti každé pražírny. Zákazníci si podvědomě sami najdou skutečnou kvalitu i bez masivních reklamních kampaní s nic neříkajícími slogany o nejzaručenější čerstvosti.

 
Naše cena s DPH:
559 Kč
Naše cena bez DPH:
486,09 Kč

silná káva

velmi pěkná pěna

střední obsah kofeinu

velmi dobrá pro kávové automaty

perfektní pro espresso

perfektní pro Cappuccino nebo Latte Macchiato

velmi dobrá jako ranní káva

Dostupnost:
SklademGalerie