Nannini Caffé Arabica - 1kg, zrnková káva

Kód: 457
699 Kč –14 %
100851 100851 nannini 100 arabica 1000g bohnen
699 Kč –14 % 599 Kč / ks 534,82 Kč bez DPH
Skladem

Nannini Caffé Arabica je známá kávová směs od renomované značky Nannini, která má hluboké kořeny v tradici Sieny v Itálii. Tato konkrétní směs je složena ze 100% Arabica zrn, která jsou známá svou vynikající kvalitou a výrazným chuťovým profilem.

Směs Nannini Caffé Arabica je oceňována pro svou střední praženost, která nabízí vyváženou intenzitu a komplexní aroma. Chuťové tóny zahrnují čokoládové, květinové a ovocné podtóny, což z ní dělá lahodnou volbu pro ty, kteří ocení jemnější chuťový zážitek.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 1 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 1
Intenzita: Středně silná
Obsah kofeinu: Nízký

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie značky Nannini začala v roce 1911, kdy Guido Nannini otevřel svůj první obchod Gran Bar v Sieně a předvedl v té době unikatní parní přístroj na přípravu espressa.

V roce 1931 otevřel světoznámé Pasticceria C´onca d´Oro, které můžete navštívit v Sieně dodnes. Rodina Nannini je pevně spojena s historií Sieny jako tradiční výrobce kávy a pečiva pro celou oblast Toskánska. Byl prvním, kdo v Sieně započal výrobu kávy na parním stroji a sám ji následně také prodával. Pokud víte, že Gianni Nannini je synem slavného otce, cukrářského mistra Danila Nanniniho, pak je vám zcela jasné, že káva této značky musí být prvotřídní chuti a jakosti stejně jako vše do čeho se tito pánové pustili.

Perfektní kombinace prémiové kávy, sladce hravé chuti, velmi mírné, elegantní a harmonická vůně. V Itálii, se žije s duchem, vášní a citem. A všechny tyto emoce můžete najít v kávě vyrobené současným pokračovatelem rodu Nannini, Alessandrem Nanninim.