V pátek 24.5. prodejna na Heršpické otevřena pouze mezi 12 - 16 hodinou. Děkujeme za pochopení !

Nannini Caffé Etnea - 1kg, zrnková káva

Kód: 1170
zrnkova
499 Kč –6 %
Nannini Caffé Etnea - 1kg, zrnková káva
499 Kč –6 % 469 Kč / ks 418,75 Kč bez DPH
Skladem

Klasické italské espresso pražené s nenapodobitelným temperamentem a silou přesvědčí svým silným chuťovým profilem a skvělou cremou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasické italské espresso pražené s nenapodobitelným temperamentem a silou přesvědčí svým silným chuťovým profilem a skvělou cremou.

Nannini Etnea je stejně intenzivní jako sopečná erupce, výbušná a vroucí stejně jako Etna   Intenzivní směs A. Nannini Etnea je míchána v poměru 55% Arabic a  45% Robusty.  Vysoký stupeň pražení směsi dodává sílu a plné aroma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nannini
Hmotnost: 1 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 1
Intenzita: Středně silná
Obsah kofeinu: Vyšší

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie značky Nannini začala v roce 1911, kdy Guido Nannini otevřel svůj první obchod Gran Bar v Sieně a předvedl v té době unikatní parní přístroj na přípravu espressa.

V roce 1931 otevřel světoznámé Pasticceria C´onca d´Oro, které můžete navštívit v Sieně dodnes. Rodina Nannini je pevně spojena s historií Sieny jako tradiční výrobce kávy a pečiva pro celou oblast Toskánska. Byl prvním, kdo v Sieně započal výrobu kávy na parním stroji a sám ji následně také prodával. Pokud víte, že Gianni Nannini je synem slavného otce, cukrářského mistra Danila Nanniniho, pak je vám zcela jasné, že káva této značky musí být prvotřídní chuti a jakosti stejně jako vše do čeho se tito pánové pustili.

Perfektní kombinace prémiové kávy, sladce hravé chuti, velmi mírné, elegantní a harmonická vůně. V Itálii, se žije s duchem, vášní a citem. A všechny tyto emoce můžete najít v kávě vyrobené současným pokračovatelem rodu Nannini, Alessandrem Nanninim.