Nannini Araldica - 1kg, zrnková káva

Kód: 1169
599 Kč / ks 534,82 Kč bez DPH
Skladem

Caffè Araldica je jedna z nejlepších směsí z produkce A. Nannini a jednou provždy dokazuje, že to nemusí vždy být 100 % Arabica. Použité Robusty jsou vynikající kvality a zajišťují výraznou hustotu a stálost chuti ještě dlouho po posledním doušku z šálku. Skutečně jemná směs Arabiky naopak zaručuje svým téměř sladkým nádechem vyváženou harmonii mezi aromatickými a hořkými látkami. Jsou rozpoznatelné tóny vanilky, mléčné čokolády a lehká, mírně ovocná kyselost.

U Nannini jsou pečlivě vybrané zelené kávy praženy jednotlivě a teprve poté jsou smíchány do finální směsi. Araldica obsahuje 65 % Arabicy. Použité boby pocházejí z Kamerunu, Etiopie (Djimmah), Brazílie (Cerrado) a Indie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Historie značky Nannini začala v roce 1911, kdy dědeček Guido otevřel svůj první obchod Gran Bar v Sieně a poprvé předvedl parní přístroj na přípravu espressa. V roce 1931 otevřel světoznámé Pasticceria C´onca d´Oro, které můžete navštívit v Sieně dodnes.

Rodina Nannini je spojena s historií města Siena a je to tradiční značka kávy a pečiva pro oblast Toskánska. Ten kdo se narodí v Toskánsku je šťastný, protože na světě existuje jen málo oblastí, tak bohaté na přírodní a architektonické krásy a s tak, uchvacující historií.

Byl prvním, kdo v Sieně vyráběl kávu sám a sám ji také prodával. Pracoval s parním strojem na výrobu pražené kávy a hotové espresso pak prodával za 10 centů za šálek. Pokud víte, že Gianni Nannini je synem slavného otce – cukrářského mistra Danilo Nanniniho . Pak vám musí být zcela jasné, že káva této značky musí být prvotřídní chuti a jakosti stejně jako vše do čeho se tito pánové pustili.

Perfektní kombinace prémiové kávy, sladce hravé chuti, velmi mírné, elegantní a harmonická vůně.

V Itálii, se žije s duchem, vášení a citem. Všechny tyto emoce můžete najít v kávě vyrobené současným pokračovatelem rodu Nannini – Alessandrem Nanninim. Díky velice pomalému a jemnému pražení nenajdete v této kávě ani náznak hořkosti. Jedná se o jedinečnou sladkou kávu, která je výtečná nejen jako espresso, ale i v kombinaci s mlékem jako latte či cappucchino.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 1 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 1
Intenzita: Středně silná
Obsah kofeinu: Střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie značky Nannini začala v roce 1911, kdy Guido Nannini otevřel svůj první obchod Gran Bar v Sieně a předvedl v té době unikatní parní přístroj na přípravu espressa.

V roce 1931 otevřel světoznámé Pasticceria C´onca d´Oro, které můžete navštívit v Sieně dodnes. Rodina Nannini je pevně spojena s historií Sieny jako tradiční výrobce kávy a pečiva pro celou oblast Toskánska. Byl prvním, kdo v Sieně započal výrobu kávy na parním stroji a sám ji následně také prodával. Pokud víte, že Gianni Nannini je synem slavného otce, cukrářského mistra Danila Nanniniho, pak je vám zcela jasné, že káva této značky musí být prvotřídní chuti a jakosti stejně jako vše do čeho se tito pánové pustili.

Perfektní kombinace prémiové kávy, sladce hravé chuti, velmi mírné, elegantní a harmonická vůně. V Itálii, se žije s duchem, vášní a citem. A všechny tyto emoce můžete najít v kávě vyrobené současným pokračovatelem rodu Nannini, Alessandrem Nanninim.