Pellini bezkofeinová porcovaná 100 x 7g mletá káva

Kód: 1227
mleta velkoobchodna cena
899 Kč / ks 802,68 Kč bez DPH
Skladem

Porcovaná směs Pellini Espresso 100% Arabica zbavená obsahu kofeinu.

Balení obsahuje 100 ks po 7g.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Technologický proces výroby bezkofeinové kávy je dnes jedno z největších tajemství každé pražírny a přesné detaily jsou většinou i záměrně popisovány jen obecně nebo vůbec.  

Zjednodušeně celý proces praní se odehrává za poměrně vysokých teplot při kterých se kávová zrna umístí do proudu "stlačené" směsi kyslíku a oxidu uhličitého, ve stavu na pomezí plynu a kapaliny. Oxid uhličitý a kyslík na sebe v této fázi vážou kofein, přičemž ostatní látky zůstávají zachovány uvnitř zrna.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Pellini
Hmotnost: 0.7 kg
Typ kávy: Mletá
Hmotnost: 0.7
Intenzita: Velmi jemná
Obsah kofeinu: Velmi nízký

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pražírna Pellini S.p.A., založená roku 1922 ve Veroně, se vyznačuje maximální snahou o kvalitní kávu. Silná vůle a odhodlanost řídila každé rozhodnutí firmy a projevila se ve všech jejich aktivitách týkajících se vývoje, kvality produktů a celosvětové spolupráce. Káva Pellini jako jedna z mála italských káv nese certifikací Kosher na všechny své produkty.

Naše společnost je přímý importér značky Pellini. U nás si kupujete nejen kvalitní kávu, ale především záruku o jasném původu a správném skladování. Již od roku 2013 zastupujeme jako oficiální dovozce pražírnu Pellini Caffé na českém trhu.