Pellini bezkofeinová - 500g zrnková káva

Kód: 1211
zrnkova velkoobchodna cena
299 Kč –13 %
Pellini Decaffeinato 500g zrnková káva
299 Kč –13 % 259 Kč / ks 231,25 Kč bez DPH
Skladem

Velmi jemná směs ochuzená o podíl kofeinových složek. Výsledná káva má světlou krásně pevnou crému, vhodnější pro přípravu cappuccina.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologický proces výroby bezkofeinové kávy je dnes jedno z největších tajemství každé pražírny a přesné detaily jsou většinou i záměrně popisovány jen obecně nebo vůbec.  

Zjednodušeně celý proces praní se odehrává za poměrně vysokých teplot při kterých se kávová zrna umístí do proudu "stlačené" směsi kyslíku a oxidu uhličitého, ve stavu na pomezí plynu a kapaliny. Oxid uhličitý a kyslík na sebe v této fázi vážou kofein, přičemž ostatní látky zůstávají zachovány uvnitř zrna.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Pellini
Hmotnost: 0.5 kg
Typ kávy: Zrnková
Hmotnost: 0.5
Intenzita: Jemná
Obsah kofeinu: Velmi nízký

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pražírna Pellini S.p.A., založená roku 1922 ve Veroně, se vyznačuje maximální snahou o kvalitní kávu. Silná vůle a odhodlanost řídila každé rozhodnutí firmy a projevila se ve všech jejich aktivitách týkajících se vývoje, kvality produktů a celosvětové spolupráce. Káva Pellini jako jedna z mála italských káv nese certifikací Kosher na všechny své produkty.

Naše společnost je přímý importér značky Pellini. U nás si kupujete nejen kvalitní kávu, ale především záruku o jasném původu a správném skladování. Již od roku 2013 zastupujeme jako oficiální dovozce pražírnu Pellini Caffé na českém trhu.